Луганчани не підтримали псевдореферендум терористів, – голова ЛугОДА (відео)

15:51 11 травня 2014 р.


Фото: cxid.info

Про це заявила у неділю в. о. голови облдержадміністрації Ірина Веригіна.

Жителі Луганської області виступили проти псевдореферендуму, який сьогодні проводиться в області сепаратистами. Відповідну заяву зробила виконуюча обов'язки голови Луганської обласної державної адміністрації Ірина Веригіна. Зокрема вона запевнила:

«Вже зараз можна сміливо стверджувати, що Луганщина сказала тверде «Ні!» незаконному «референдуму» так званої «Луганської народної республіки». Волевиявлення громадян, яке суперечить Конституції України, виявилося аж ніяк не народним – під дулом автомата прийти на захоплені ділянки погодилося небагато людей.

У великих містах області активність спостерігається переважно серед представників старшого покоління, які прожили більшу частину свого життя в СРСР і мріють про реінкарнацію тоталітарної держави. Молодь голосування повністю проігнорувала – представники молодого покоління вважали, вважають і будуть вважати своєю Батьківщиною тільки одну країну – Україну».

За словами  в. о. голови облдержадміністрації, після погіршення криміногенної ситуації прихильники федералізації почали виступати за унітарність України. Ірина Веригіна наголосила: «У Білокуракінському, Сватівському і Троїцькому районах завдяки консолідації місцевої влади і народу не відкрилася жодна «дільниця». Мешканці регіонів одноголосно виступають проти незаконних референдумів і розуміють , що квазідержави ніколи не будуть успішними утвореннями. Важливо також відзначити, що навіть багато прихильників ідеї «федералізації» на Луганщині після значного погіршення криміногенної ситуації в області змінили свої погляди і виступають за єдину і неподільну унітарну Україну».

Про це повідомляє сьогодні, 11 травня, агенція «УНН».

Як інформував «Щоденний Львів», Національна гвардія перешкоджає проведенню незаконного псевдореферендуму на Луганщині - про це повідомляють у неділю його організатори.


Відео: Еспресо TV

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу