У Донецьку журналіст засвідчив факт профанації «референдуму», проголосувавши чотири рази (відео)

16:44 11 травня 2014 р.


Фото: novayagazeta.ru

Про це повідомляє в неділю інтернет-видання «Новости Донбасса».

Інтернет-видання «Новости Донбасса» повідомляє сьогодні, 11 травня, на своїй Twitter»-сторінці, що мйого журналіст проголосував у неділю на на різних «ділянках» псевдореферендуму в Донецьку. Оскільки це видання, ще м’яко висловлюючись, не схвалює розколу України, то зрозуміло, що його співробітник засвідчив своїми голосуваннями профанацію такого поняття, як референдум, його імітаторами-терористами. 

Натомість «Радіо Свобода» інформує в повідомленні «Списки для донецького «референдуму» формують прямо на дільницях»:

«На Донеччині не всі дільниці мають виборчі списки для проведення «референдуму», тож на деяких члени комісії формують переліки «від руки». Зокрема, кореспондент «Радіо Свобода» зафіксував таке явище на одній із виборчих дільниць у Макіївці.

Люди, які прийшли голосувати, прямо на місці записують свої дані й отримують бюлетені. Кореспондент «Радіо Свобода» повідомляє, що йому надали право проголосувати із пропискою з іншої області.

Причина черг на дільницях – обʼєднання у день «референдуму» кількох запланованих дільниць в одну і повільність процесу голосування. Кожну дільницю охороняє група чоловіків із «георгіївськими» стрічками, проте зброї у них у руках не видно.

Також біля великих дільниць у Донецьку вартують міліцейські патрулі. Явка на «голосуванні» неоднорідна: є дільниці з чергами, а є такі, де майже порожньо.

На «референдумах», які тривають у неділю у Донецькій і Луганській областях, учасникам пропонують висловити свою позиці щодо незалежності Донецької і Луганської «народних республік».


Відео: Радіо Свобода

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу