Найбільші депутати-прогульники у Львівській міськраді - Кошулинський і фракція Голосу

11:56 7 грудня 2021 р.

Більше половини львівських обранців не пропустили жодного пленарного засідання у перший рік повноважень.

Минає рік з моменту складання присяги депутатами Львівської міської ради 8-го скликання. Аналітики Громадянської мережі “ОПОРА”  у межах кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» проаналізували індивідуальні та фракційні показники відвідуваності обранцями пленарних засідань. Про це вони повідомили Dailylviv.com.

За період з 24 листопада 2020 року до 30 листопада 2021 року депутати збиралися на 12 чергових та 2 позачергових пленарні засідання. З метою дослідити участь депутатів у кожному окремому засіданні було опрацьовано копії протоколів та списки зареєстрованих на засіданнях, опубліковані на Інформаційному порталі Львівської міської ради. 

Результати моніторингу підтвердили традиційно високі показники відвідуваності пленарних засідань депутатами Львівської міської ради. Так, не пропустили жодного пленарного засідання 36 депутатів (56%): Петро Адамик, Назарій Бербека, Антон Борковський, Володимир Гой, Роман Грицевич, Михайло Дідух, Віктор Доскіч, Роман Дуда, Сергій Івах, Євген Кузик, Юрій Ломага, Оксана Маруняк, Володимир Марусяк, Лейла Мелесова-Вальчак, Юрій Моравецький, Уляна Пак, Олена Пелех, Ольга Посипанко, Олексій Різник, Іван Рудницький, Наталія Сомик, (“Європейська Солідарність”), Вікторія Довжик, Богданна Зубрицька, Юрій Лукашевський, Володимир Лучишин, Андрій Стець, Андрій Шевців (“Об’єднання “Самопоміч”), Неля Васюта, Валерій Веремчук, Тарас Ворко,  Орест Печенко (“ВАРТА”), Олекса Возняк, Ігор Шолтис (“Голос”), Андріян Гутник, Любомир Мельничук (Всеукраїнське об’єднання “Свобода”) та секретар ради – Маркіян Лопачак. 

Ще 16 обранців пропустили по одному засіданню. Це стосується Євгена Бойка, Олега Василишина, Гната Герича, Анни Дідух, Андрія Закалюка, Дмитра Колесника, Юрія Мельника, Юлії Хомчин (“Об’єднання “Самопоміч”), Володимира Гринишина, Андрія Тягнибока (Всеукраїнське об’єднання “Свобода”), Ігоря Зінкевича, Наталії Шелестак (“ВАРТА”), Володимира Лесика, Анастасії Окряк, Тетяни Шевченко (“Європейська Солідарність”), Віталія Троця (“Голос”).

По 2 пропуски мають 6 депутатів: Юрій Гринів, Остап Доскіч (“Європейська Солідарність”), Любов Давидович (“Об’єднання “Самопоміч”), Юрій Мартинюк (“ВАРТА”), Вікторія Христенко, Марія Чижишин (“Голос”).

По 3 рази пропустили пленарні засідання Володимир Гаразд, Андрій Дячишин та Андрій Курочка з “Голосу”, а по 4 – Оксана Динік та Роман Федишин з “Об’єднання “Самопоміч”. 

Найбільше пропущених засідань – 5 – у представника Всеукраїнського об’єднання “Свобода”  Руслана Кошулинського (показник відвідуваності становить 64%). Обранець пропустив три поспіль пленарні засідання у лютому та березні, що, за припущеннями, пояснюється його участю у проміжних виборах до Верховної Ради у окрузі №87 на Івано-Франківщині. Однак згодом депутат був відсутній також на пленарних засіданнях у вересні та листопаді. 

Загальний фракційний зріз за показником відвідуваності такий: 98% - у  “Європейської Солідарності” – найбільшої за чисельністю фракції Львівської міської ради поточного скликання. 96% - депутати “Варти”. 92% - “Об’єднання “Самопоміч”, 90% – фракції “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Найнижчим серед фракцій є показник депутатів “Голосу” – 88%. 

“Відвідуваність пленарних засідань – тільки один з критеріїв “доброчесності” депутатів, який ми оцінюємо у межах кампанії. Важливо розуміти, що фізична присутність у сесійній залі ще не означає активної участі у голосуваннях та обговореннях. Однак ті показники, які ми бачимо – безумовно, важливий індикатор готовності депутатів до продуктивної роботи”, – коментує результати дослідження координаторка ініціативи “Атестація депутатів місцевих рад” у Львові Анжеліка Зозуля.

Найбільші прогульники-львів'яни у Верховній Раді

Жеваго, Палиця, Колєсніков, Пригодський - найбільші прогульники у Верховній Раді

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Парасюк не відвідував пленарні засідання, не голосував та не працював у комітетах, - експерт

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу