Парасюк не відвідував пленарні засідання, не голосував та не працював у комітетах, - експерт

17:38 8 вересня 2017 р.

Упродовж шостої сесії восьмої каденції Верховної Ради на розгляд депутатів для голосування виносили 2231 питання. Проте багато депутатів не голосували за них не тому, що були не згідні, а тому що цих депутатів просто не було на засіданнях. Хоча вони й зареєструвалися в системі «Рада».

Про це сьогодні, 8 вересня, під час прес-конференції на тему: «Старт нового політичного сезону. Як мажоритарники Львівщини показали себе під час шостої сесії», повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

Аналітики «Опори» дослідили, що Володимир Парасюк голосував лише 178 разів, що становить лише вісім відсотків. Відсоток голосування  Богдана Дубневича – 54, Андрія Лопушанського – 28, Тараса Батенка – 26.

 - Що стосується Володимира Парасюка, то він не відвідував пленарні засідання, отже й не голосував. Що стосується Тараса Батенка, то попри високі показники відвідувань пленарних засідань, кількість його голосувань становить тільки одну четверту. Я це можу проінтерпретувати це, як його своєрідну позицію до тих питань, які виносяться на голосування. Тому що Тарас Батенко, як лідер опозиційної партії, всіляко критикує діючу владу, - висловлює припущення аналітик.

Що стосується інших дванадцяти народних депутатів від Львівщини, то більшість з них досить чемно відвідували пленарні засідання. Найчемнішими були Михайло Бондар, який не пропустив жодного засідання, та Олег Мусій, який не був тільки на одному засіданні.

По п’ять пленарних засідань пропустили Дмитро Добродомов, Тарас Батенко, Ярослав Дубневич та Богдан Дубневич. Богдан Матківський має шість пропущених засідань, Ірина Подоляк – десять, Андрій Кіт – дванадцять, Оксана Юринець – п'ятнадцять засідань. Найбільшими прогульниками були Володимир Парасюк, який пропустив 35 пленарних засідань з 65-ти, та Андрій Лопушанський, який пропустив 37 засідань.

Дуже добре працювали в комітетах Олег Мусій, Ярослав Дубневич та Михайло Бондар. Богдан Дубневич та Оксана Юринець не відвідали тільки по одному засіданню комітетів. Андрій Кіт, Андрій Лопушанський, Ірина Подоляк та Богдан Матківський пропустили по два комітетських засідання. Тарас Батенко пропустив три засідання, Дмитро Добродомов – п’ять, а Володимир Парасюк – вісім з шістнадцяти. 

Також за півроку львівські мажоритарними зініціювали 185 законодавчих проектів та 20 постанов. Але лише п’ять відсотків з них набули чинності. Але з тієї кількості законодавчих ініціатив, над якими працювали львівські депутати, тільки 14 стосувалися Львівщини.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу