На Львівщині дочекалися перших результатів моніторингу лісовозів

17:35 11 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека повідомив про зменшення витрати пального, зміцнення дисципліни водіїв і значне скорочення простоїв під навантаженням та розвантаженням лісопродукції.

«Уже з грудня 2015-го роботу лісовозного транспорту на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства відслідковують в режимі онлайн – повідомили сьогодні, 11 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«64 GPS-навігатори, встановлені торік, дають можливість контролювати маршрути лісовозів, а також виявляти несанкціонований злив палива. «Перші результати впровадження системи GPS-відслідковування вже є, – розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека. – Серед найсуттєвіших – це зменшення витрати пального та зміцнення дисципліни водіїв. Значно скоротився і час простоїв під навантаженням та розвантаженням лісопродукції».

Раніше 28 GPS-навігаторів також встановили й на пожежні та лісопатрульні автомобілі, які здійснюють охорону та захист лісових масивів області. За результатами колегії Львівської обласної державної адміністрації від 24 листопада, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства отримало доручення забезпечити усі лісовози GPS-трекерами».

dailylviv.com

До теми

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу