Головний міліціонер Львівщини ще не зрікся згоди на спільні народні дружини (відео)

20:01 23 січня 2014 р.


Фото: unn.com.ua

Начальник обласного управління МВС Олександр Рудяк запевнив, що до їх складу увійдуть як його співробітники, так і громадські активісти.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС публікує сьогодні, 23 січня, «Звернення начальника ГУМВС України у Львівській області Олександра Рудяка»:

«Шановні краяни!

Хочу вкотре звернутися до кожного з вас із закликом проявити мудрість, витримку,  зберігати спокій і не порушувати закон. Не піддаватися на провокації і спільними зусиллями забезпечувати порядок та життєдіяльність у місті Львові та в населених пунктах області.

Від працівників міліції вимагаю діяти виключно в рамках Закону. Одночасно закликаю організаторів мирних зібрань, політичних лідерів, депутатів усвідомити також і свою міру відповідальності за неухильне дотримання законів України.

Ми разом із вами не повинні допустити будь-яких приводів до агресії та порушення вимог чинного законодавства. Тому ми виступили з ініціативою створення у Львові спільних народних дружин, до складу яких увійдуть громадські активісти та працівники міліції, які будуть пильнувати за дотриманням громадського порядку, виявляти та затримувати провокаторів. 

Головне, для всіх нас, спільними зусиллями  забезпечити нормальну життєдіяльність міста. Для цього всі установи, в тому числі і державні, повинні працювати в нормальному режимі.

Закликаю вас не блокувати роботу установ, комунальних підприємств та інших закладів, оскільки користі від цього немає. Будьте свідомими і не піддавайтеся на провокації.  

Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми і надалі забезпечимо громадський порядок в регіоні, безпеку людей та дотримання всіх прав та свобод громадян.

З повагою Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні львів'яни захопили приміщення облдержадміністрації й змусили її голову написати заяву про звільнення, але він уже зрікся її, натомість головний міліціонер області пообіцяти узаконити у ній народні дружини, її загони вже формують, а ввечері у четвер в облраді вирішуватимуть питання про створення виконавчих комітетів на місцях – замість структур, які представляють вертикаль президента, тим часом щодо захоплення Львівської ОДА розпочато кримінальне провадження.


Відео: Vgolos

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу