Вночі ворог знову здійснив масовану атаку БпЛА на Дніпропетровську область

07:39 10 січня 2026 р.

У Дніпрі та районі перебої з електропостачанням.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа, пише DailyLviv.com.

"Вночі ворог знову здійснив масовану атаку БпЛА на область. 27 безпілотників, за інформацією ПвК, оборонці неба збили. Втім, є наслідки удару на кількох локаціях, - повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа. - У Кривому Розі та районі виникли пожежі. Понівечена інфраструктура. Сталися відключення світла. 

Постраждали двоє людей: 44-річний чоловік та 58-річна жінка. Інфраструктура пошкоджена і у Дніпрі. В обласному центрі та районі перебої з електропостачанням.

Крім того, виникло займання в гаражному кооперативі. 2 гаражі зруйновані, ще 27 – побиті. 

Постраждав 34-річний чоловік. 

Щойно дозволить безпекова ситуація, енергетики приступлять до відновлювальних робіт.  

У Самарівському районі пошкоджений приватний будинок.

Під ударом була і Нікопольщина. Агресор застосовував FPV-дрони по самому Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA