До Львова прибули політичні лідери африканських держав

15:42 17 вересня 2022 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з очільником Фонду Брентхерста у Йоганнесбурзі Грегом Міллсом та політичними лідерами африканських держав, які завітали до Львова.

Гості висловили свою підтримку українцям та поспілкувалися з мером про можливості співпраці.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Зокрема, в Ратушу завітали доктор Грег Міллс, голова фонду Brenthrust, що створений для зміцнення економічних показників у Африці; політичний радник Президента Замбії Чіпокота Мванаваса; танзанійський політик та лідер опозиційної партії «Альянс за зміни та прозорість» Зітто Кабве; громадський активіст, політичний діяч та лідер провідної опозиційної партії Уганди «Платформа національної єдності» Бобі Вайн.

Спершу Андрій Садовий розповів гостям про екосистему підтримки і турботи про людей «Незламні» (UNBROKEN), яку вибудовують у Львові. Зокрема, про центр реабілітації, містечко для матусь, а також перший біонічний протез, який уже вдалось встановити українському захиснику в одній із міських лікарень.

«Це наша війна за незалежність. Вона змусила нас всіх об’єднатися. Зараз кожен воює, кожен має свій фронт, і таку 40-мільйонну армію неможливо перемогти», - зазначив мер Львова.

Учасники делегації розповіли, що прибули сюди зокрема й для того, щоб поширювати правдиву інформацію про війну та події, які зараз відбуваються в Україні.

«Ми солідарні з українцями, ми вас підтримуємо. Ми розуміємо те, що ви переживаєте зараз», - сказав Зітто Кабве, танзанійський політик та лідер опозиційної партії.

Відтак, сторони обговорили можливості співпраці в різних напрямках. Гості засвідчили готовність допомагати та всебічно долучатись до реалізації важливих проєктів в Україні та у Львові зокрема.

У Львові готують нове тепле містечко для переселенців. Старі демонтують або законсервують

130-річний вітраж німецької фірми Маєра закінчують реставрувати у Львові

У Львові відновлюють шкільні спортивні ліги: починають з трьох (відео)

У Львові починають запроваджувати масковий режим. З кого почали

200 медпослуг і 800 працівників: у Львові під одним дахом запрацювали релоковані клініки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини