Садовий взяв на роботу в Ратушу головну ландшафтну дизайнерку Маріуполя

17:53 2 квітня 2022 р.

Фото до новини

До оновлення львівських парків долучиться фахівчиня, яка раніше опікувалася зеленими зонами Маріуполя, – ландшафтна дизайнерка міста Наталія Гончарова.

На запрошення міського голови Андрія Садового, з 4 квітня вона працюватиме на посаді заступника начальника управління екології та природних ресурсів.

Насамперед йдеться про найстаріший міський парк України – імені І. Франка, клумбу на пл. Ринок, а також сквери біля церкви св. Андрія та Домініканського собору.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як зазначила начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова, зі своєю колегою познайомилася випадково в соцмережах уже в час війни. Через відпустку, з Маріуполя вона виїхала напередодні війни – 23 лютого. А її родина змогла покинути місто тільки через місяць – 23 березня.

«Познайомились у соціальних мережах. Через приватну бесіду я зрозуміла, що це та людина, яка робила парки, які мені завжди ставили у приклад. Про парки Маріуполя ходили легенди: що там роблять посадки середнього рівня, що там фантастичні кущі, злаки, багаторічники. Вони працювали з тими рівнями озеленення, які зустрічаються в європейських парках. Це те, чого нам дуже бракує. Саме цим речам нам у Маріуполя цікаво повчитися», - розповіла Олександра Сладкова.

«Вразив парк імені Франка – нагадує міський сад Маріуполя. Дуже багато старих дерев, і це тішить. Красиво, атмосферно, тут свій мікроклімат. Можна додати більше квітучих рослин, первоцвітів», - сказала дендрологиня Маріуполя.

Вже після досконалого ознайомлення зі всіма зеленими зонами міста, буде представлено план щодо їхнього оновлення та удосконалення.  Як наголосила Олександра Сладкова, доглядати та розвивати парки навіть у воєнний період – надзвичайно важливо, оскільки вони мають певний терапевтичний ефект як для львів’ян, так і для тих людей, які пережили жахи війни і знайшли тут тимчасовий притулок.

У Львів прибув ще один потяг з маріупольцями (відео)

Львівщина прийняла на лікування жителів Маріуполя

Жахливі травми: до Львова прибув потяг з обстріляними маріупольськими біженцями

Росія запропонувала до 5 ранку 21 березня здати Маріуполь. Україна відмовилась

Завали театру у Маріуполі немає кому розбирати: під ними може бути щонайменше 1300 людей, – нардеп

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів