Управління екології і природних ресурсів Львівської міськради отримало керівника

17:30 27 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Керівницею управління екології та природних ресурсів Львівської міськради призначили Олександру Сладкову.

Про це повідомили в середу, 27 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що досі Олександра Сладкова була начальницею відділу урбаністики «Інституту просторового розвитку».

Олександра Сладкова народилася в 1986 році у Львові. Отримала вищу освіту в ЛНУ імені Івана Франка за двома спеціальностями – міжнародні економічні відносини (2009) і соціологія (2010). Навчалася на післядипломній освіті у Вищій школі економіки за спеціальністю «управління в кризових ситуаціях» (2011, Польща).

Закінчила навчальну програму Гаазької академії місцевого самоврядування (2013, Нідерланди), навчальну програму Належне врядування школи управління УКУ (2014, Львів) та навчальну програму школи урбаністики CANactions (2015, Київ). Стажувалася в Школі вищого корпусу державної служби (2011, Київ).

З 2012 року працювала в структурі Львівської міської ради. Спочатку була фандрейзером в «Інституту міста» (2012-2014), потім – начальником управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури (2014−2016), згодом – начальником відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» (2016-2019), паралельно працювала в ЛКП «Львівавтодор» (2019). Олександра працювала у понад 30 великих проектах з урбаністики, озеленення, мобільності, охорони спадщини.

Адмініструвала розробку проектів вулиць, громадських просторів, подвірь (понад 40 проектів). Організувала і модерувала понад 10 урбаністичних воркшопів (в тому числі три дитячих).

Спеціалізується на залученні мешканців до розробки проектів громадських просторів, концепцій та стратегій. Модерує громадські слухання та відкриті дискусії.

Проводить урбаністичні дослідження. Є членом міської комісії безпеки дорожнього руху. Є співзасновником громадської ініціативи з спільнокошту озеленення Львова. Підбирає рослини для міських вуличних посадок.

Як інформував «ЩЛ», Вищий антикорупційний суд обирає міському голові Львова Андрієві Садовому запобіжний захід.

dailylviv.com

До теми

13:17 20 червня 2021 р.

У Львові закликають не косити траву влітку

Висота скошування трави має бути не менше 5 см. А гул газонокосарок не повинен перевищувати норми шумового навантаження для житлової зони.

Рубрика: Природа

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу