Блінкен не бачить жодного сценарію, який не передбачав би перемогу України

02:27 7 квітня 2022 р.

Фото до новини

Державний секретар США Ентоні Блінкен не бачить жодного сценарію, який не передбачав би збереження суверенітету й незалежності України.

Про це він сказав у інтерв’ю NBC, стенограму якого Держдепартамент США оприлюднив у середу, передає кореспондент Укрінформу, пише Dailylviv.com.

«Що таке успіх, що таке перемога? Це – добитися збереження суверенітету й незалежності своєї країни. І не існує сценарію, за яким цього не сталося б з часом», - підкреслив Блінкен, відповідаючи на запитання щодо перспектив перемоги України у розв’язаній росією війні.

Водночас він зауважив, що це може зайняти певний час.

«Але найбільш потужним чинником є те, що українці дали чітко зрозуміти, що не підкорюватимуться волі володимира путіна»,- зауважив держсекретар США.

Він підкреслив, що наміри кремля в Україні від початку були стратегічною помилкою, якщо не провалом. Адже путін поставив за мету ліквідувати суверенітет і незалежність України, щоби вона стала частиною "русского мира".

Але цього не відбувається, і як би не бажав кремль, українці не збираються ставати суб’єктом російської диктатури, наголосив державний секретар США.

Як повідомляв Укрінформ, держсекретар США Ентоні Блінкен 6-7 квітня перебуває з візитом у Брюсселі, де бере участь у міністерській зустрічі Північноатлантичного альянсу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів