Американські політики не вірять Росії

01:46 30 березня 2022 р.

Фото до новини

Заява Росії про скорочення бойових дій навколо Києва може бути засобом, за допомогою якого Росія знову намагається відвернути увагу і обдурити людей.

За повідомленнями CNN, пише Dailylviv.com, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що він не бачив ознак того, що перемовини між Україною та Росією "просуваються ефективним шляхом", оскільки Сполучені Штати не бачили "ознак справжньої серйозності" з боку Росії.

"Є те, що говорить Росія, і є те, що Росія робить. Ми зосереджені на останньому", – наголосив Ентоні Блінкен.

Держсекретар США попередив, що заява Росії про скорочення бойових дій навколо Києва може бути "засобом, за допомогою якого Росія знову намагається відвернути увагу та обдурити людей, щоб вони думали, що вона не робить того, що робить".

"Якщо вони якимось чином вірять, що спроба підпорядкувати собі "тільки" східну частину України та південну частину України може мати успіх, то вони знову глибоко обманюють себе", — сказав Ентоні Блінкен.

Він закликав Росію "припинити агресію зараз, припинити вогонь, відвести свої сили і, звичайно, вести перемовини".

Заяви Росії про скорочення бойових дій на Київському та Чернігівському напрямах пролунали на тлі здобутків українських військових. Про це у вівторок заявив сенатор-демократ Кріс Мерфі.

"Не є випадковістю, що ця заява пролунала наступного дня після того, як новий наступ українців здобув, можливо, найбільшу перемогу - повернув ключове передмістя Києва Ірпінь. Росіяни, можливо, перебували на межі низки нищівних поразок", - твітував Мерфі.

Між тим конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер ділиться думками щодо можливих подальших дій Росії, і назвав її заяви "синонімом відступу".

"Сьогодні добрий час, щоб нагадати, що Росія зробить все можливе, щоб виставити себе позитивним персонажем, гуманістом. Вони вбили тисячі у непотрібній війні. Не можна, щоб вони зайняли бодай дюйм території, чи отримали послаблення санкції. Інакше вони перегрупуються", - заявляв законодавець США

CNN повідомляє, що у вівторок США та їхні союзники у Європі погодились надалі посилювати тиск на Росію.

Як повідомлялось, Росія у вівторок заявила про рішення скоротити бойові дії на київському і чернігівському напрямках. У Москві заявили, що рішення про відступ ухвалили, щоб "підвищити взаємну довіру та створити необхідні умови для подальших переговорів".

Як повідомляє "Радіо Свобода", українська сторона заявила, що у разі отримання гарантії безпеки від членів Радбезу ООН, включно з Росією, Україна зможе зафіксувати свій нейтралітет.

А Україна на переговорах у Стамбулі виступила з пропозицією про підписання нового міжнародного договору про гарантії безпеки.

Перемовини в Стамбулі між Україною і Росією: що вирішили

Великобританія за повний відхід російських військ з території України

Послиня України у США: Росія - терористична держава, очолювана воєнним злочинцем

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів