Американський генерал зробив прогноз щодо тривалості війни в Україні

13:43 6 квітня 2022 р.

 Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі

Українці «наполегливо працюють щодня. Ми даємо їм те, що їм потрібно, щоб залишатися успішними», - заявив голова Пентагону Ллойд Остін

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Очільник Пентагону підтвердив попередні повідомлення ЗМІ про передання Україні безпілотників SwitchbladeEPA/JIM LO SCALZO Dostawca: PAP/EPA.

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив у вівторок, 5 квітня, що США передадуть Україні безпілотники Switchblade 600, оснащені протитанковими боєголовками. Остін додав, що відправлення цієї зброї відбудеться якнайшвидше. Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі оцінив, що війна в Україні може тривати роками.

«Switchblade 600 і 300 будуть доставлені якомога швидше», - сказав міністр Остін під час слухань перед комітетом збройних сил Палати представників. Таким чином голова Пентагону підтвердив попередні повідомлення ЗМІ про передання Україні цього виду зброї.

Безпілотники Switchblade вже були включені до двох анонсованих пакетів допомоги Україні, але поки не зрозуміло, які саме варіанти мали на увазі. Switchblade 300 — малопотужний циркуляційний боєприпас, який використовується для знищення легшої бронетехніки. Switchblade 600 має боєголовку, яка також використовується в протитанкових ракетах Javelin, і має дальність дії до 40 км. За даними Bloomberg, США передадуть 10 комплектів зброї останнього типу. Раніше в Пентагоні повідомляли, що один із пакетів допомоги Україні включає в себе 100 комплектів цих безпілотників.

Українці «наполегливо працюють щодня. Ми даємо їм те, що їм потрібно, щоб залишатися успішними», - сказав Остін.

У свою чергу генерал Марк Міллі підкреслив, що США поділилися з Україною розвідувальними даними, які виявилися «надзвичайно корисними». Марк Міллі також оцінив, що війна може тривати роками.

«Це дуже тривалий конфлікт, який розпочала Росія, і я думаю, що НАТО, США та партнери, які підтримують Україну, будуть задіяні ще досить довго», – сказав генерал.

Росія не виконує рішення Міжнародного Суду ООН про припинення війни в Україні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів