| Новини Львова

ПЕРЕГЛЯДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Знайти

Оберіть дату

Новини Львова

Архів

18:15 16 вересня 2013 р.

Через усі львівські ресторани за 8 місяців пройшов один млрд грн

Обіг ресторанного господарства (з урахуванням обігу фізичних осіб-підприємців) у січні–серпні 2013 року проти січня–серпня 2012 року за попередніми даними збільшився на 3,5% і становив 935,1 млн грн.

 • 0

Рубрика: Економіка

17:51 15 вересня 2013 р.

Завтра у Львові презентуватимуть нову соціальну спільноту РегіоНет

В Україні, за сприяння ЄС, створюють РегіоНет – національну мережу фахівців та практиків з регіонального та місцевого розвитку". Нову соціальну спільноту завтра, 16 вересня, презентуватимуть у Львівському прес-клубі.

 • 0

Рубрика: Наука і техніка

12:26 15 вересня 2013 р.

У Львові відкрили відреставрований вівтар «Голгофа»

Сьогодні у Львові урочисто відкрити вівтар «Голгофа», який перебував на реставрації. Участь у святкуваннях взяли керівництво міста та області, Міністр культури Польщі, духовенство Вірменської апостольської церкви, віряни. Очолив святкову молитву архієпископ Української єпархії Вірменської апостольської церкви Григоріс (Буніатян).

 • 0

Рубрика: Культура

20:34 14 вересня 2013 р.

У Львові розпочався польсько-український «Фестиваль партнерства». Програма

Сьогодні у Львові на пл. Ринок офіційно відкрили польсько-український «Фестиваль партнерства». Участь в урочистому відкритті взяли представники делегацій з міст Любліна, Вроцлава, Перемишля, Лодзі, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, керівництво міста та області.

 • 0

Рубрика: Культура

13:18 14 вересня 2013 р.

Телевізійне новинне мовлення - це мрець у труні, - Матвій Ганапольський

Через 5-7 років телевізійні новини матимуть нульовий рейтинг переглядів. Ця форма мовлення «догниває» останні роки. Такий невтішний прогноз озвучив громадський діяч, ведучий радіостанції "Ехо Москви" Матвій Ганапольський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги у Львівському прес-клубі 13 вересня в рамках Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:56 14 вересня 2013 р.

Громадське телебачення лише тоді громадське, коли воно незалежне, - Матвій Ганапольський

Громадське телебачення Росії провалилось, оскільки не відповідало жодній з моделей успішного громадського ТБ у світі, – заявив громадський діяч, ведучий радіостанції "Ехо Москви " Матвій Ганапольський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги у Львівському прес-клубі в рамках 20 Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:50 14 вересня 2013 р.

Якісна журналістика у світі не виживе, але виникне щось нове, - Яцек Жаковський

«ЗМІ стали своєрідним наркотиком для суспільства, який відриває його від дійсності і занурює в летаргійний сон», - заявив польський медіа експерт Яцек Жаковський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги 13 вересня у Львівському прес-клубі в рамках 20 Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:39 14 вересня 2013 р.

Громадське телебачення в Україні має бути ініціативою знизу, – Роман Скрипін

Україні дуже пощастило, що держава досі не має свого громадського телебачення, яке пропонували створити ще кілька років тому. Це захистило українців від появи ще одного першого національного, який тягне гроші з держави і має частку переглядів на рівні 0,33%.

 • 0

Рубрика: Політика

12:28 14 вересня 2013 р.

У Польщі власники газет і телеканалів тиснуть на журналістів, щоб ті продукували прибуткову інформацію, - Ґжеґош Ґауден

За 20 останніх років польські медіа еволюціонували від ключової ролі у встановленні демократії до виключно комерційного продукту, – переконує Ґжеґош Ґауден, директор інституту книжки у Кракові, публіцист.

 • 0

Рубрика: Політика

12:01 14 вересня 2013 р.

У Росії Путін призначає олігархів, а в Україні олігархи призначають владу, – Матвій Ганапольський

Українці незадоволені своїми медіа і вважають, що всі вони куплені. Але українські ЗМІ куплені не так в Москві, як у Нью-Йорку, вважає уродженець Львова.

 • 0

Рубрика: Політика

23:46 13 вересня 2013 р.

ТзОВ «Яблуневий дар» отруює повітря і воду

ТзОВ «Яблуневий дар» (м. Городок) і надалі порушує умови отриманого дозволу на викиди. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівсько] облдержадміністрації.

 • 0

Рубрика: Природа

10:44 13 вересня 2013 р.

Дефіцитний для організму вітамін К ліпше шукати не в аптеках, а в шпинаті, броколі, крупах і рослинних оліях

За період між 2008 і 2012 роками вживання вітаміну K2 у світі виросло на 183%. Більш відома форма цього вітаміну - вітамін К1 - також за цей період збільшилася в популярності на 96%.

 • 0

Рубрика: Медицина

10:30 13 вересня 2013 р.

Літні жителі півдня, сходу й частково центру України бачать в інтеграції з Росією відновлення Радянського Союзу

Однак останні соціологічні дослідження компанії Research & Branding Group підтверджують, що на 20% більше громадян підтримують євроінтеграцію України, аніж вступ до Митного союзу. Так, на запитання, чи необхідно підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом, 49% опитаних відповіли, що «так», а лише 31% – «ні».

 • 0

Рубрика: Політика

10:00 13 вересня 2013 р.

"Shell" почав офіційно діяти на території Донецької і Харківської областей

Вчора між Урядом України і компанією «Royal Dutch Shell» була підписана Угода про операційну діяльність щодо Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Юзівської площі.

 • 0

Рубрика: Економіка

15:25 12 вересня 2013 р.

Міністр юстиції Лукаш зобов'язана відкрити доступ до україномовної бази законодавства ЄС

Сайт Міністерства юстиції містить сторінку «Переклади актів acquis communautaire українською мовою», на якій можна завантажити перелік назв здійснених перекладів. Однак повні тексти згаданих документів тепер чомусь відсутні.

 • 0

Рубрика: Політика

14:58 12 вересня 2013 р.

Завтра Садовий і його заступники мусять приїхати в Ратушу на роверах

Європейський тиждень мобільності у Львові - добра нагода для чиновників показати особистий приклад використання двоколісного транспорту і похвалитися купленими велосипедами за свої кошти.

 • 0

Рубрика: Культура

14:14 12 вересня 2013 р.

Ректорська хіромантія у Львові

Щоб новий ректор Львівського національного університету імені Івана Франка не був занадто залежний від одіозного міністра освіти Табачника, він повинен стати єдиним кандидатом від усіх претендентів і колективу університету.

 • 0

Рубрика: Наука і техніка

10:19 12 вересня 2013 р.

ЄC хоче скасувати роумінг

Заборона стягувати оплату під час прийому мобільних дзвінків за кордоном наступного року - це одна з пропозицій Єврокомісії щодо реформи телекомунікаційного ринку.

 • 0

Рубрика: Економіка

23:23 11 вересня 2013 р.

«Аргентум» у Львові утилізує відходи електроніки без дозволів і ліцензій

Двічі на підприємство не допустили інспекторів Державної екологічної інспекції у Львівській області, які мали завдання провести планову і позапланову перевірки. Тепер тут чекають на правоохоронців.

 • 0

Рубрика: Закон

19:47 11 вересня 2013 р.

Тариф на теплопостачання у Львові ще не змінився. А до тарифної війни між Садовим і «Свободою» приєднались суд та прокуратура

Головний юрист Львівської міської ради Гелена Пайонкевич офіційно заявила: причин переглядати тариф для «Львівтеплоенерго» і «Залізничтеплоенерго» немає. Принаймні доки суд не визначить, що депутати правомірно скасували двоставковий тариф.

 • 0

Рубрика: Економіка

17:17 11 вересня 2013 р.

Государського замінить тільки суддя апеляційного суду Львівської області, - Закон України

Сьогодні в Києві відбулося засідання ради суддів загальних судів. Першим питанням порядку денного був розгляд кадрових питань. А шостим - "Про результати проведеного вивчення організаційного забезпечення та діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Львівської області".

 • 0

Рубрика: Політика

15:08 11 вересня 2013 р.

Криворучко, Мельник і міська рада Львова винні в знищенні будинку композитора Ярославенка – експерт

П’ять років тому у Львові на очах у всіх зрівняли з землею історичну пам’ятку – будинок відомого композитора Ярослава Ярославенка. Сьогодні винних через суд хочуть змусити відновити споруду і створити прецедент, який би змусив інших шанобливо ставитися до пам’яток львівської історії та архітектури.

 • 0

Рубрика: Культура

13:34 11 вересня 2013 р.

Бізнес-ланч у ресторані «Валентино» у Львові викликав печію і діарею

«Щоденний Львів» розпочинає серію матеріалів про бізнес-ланчі у львівських ресторанах. Експерти порталу розкажуть про їхні меню, ціни і якість обслуговування в обідній час.

 • 2

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу