Талановиті науковці отримають з бюджету Львова 250 тисяч гривень

12:50 8 листопада 2016 р.

Заявки від науковців на фінансування з міського бюджету прийматимуть до 18 листопада

У прес-службі міськради нагадали сьогодні, 8 листопада, про програму «Львів науковий». Її мета, як запевнили у ЛМР,– «забезпечення розвитку та промоції наукового потенціалу Львова як в Україні, так і за кордоном, його видатних науковців та винаходів, досліджень, розвиток наукового потенціалу міста, розвиток сфери ділової гостинності шляхом проведення у місті вагомих наукових ділових заходів».

Зокрема, на 2016 рік передбачено фінансування цієї програми в розмірі 500 тисяч гривень, у тому числі, 250 тисяч гривень – на конкурс соціально-наукових проектів, а ще 250 тисяч гривень – на премії талановитим вченим. Як повідомили у ЛМР, прийом заявок на ці кошти триватиме до 18 листопада, а визначення переможців здійснюватиме керівна рада, до складу якої входять науковці та представники вищих навчальних закладів.

У міськраді також запевнили, що конференції оцінюватимуть відповідно до критеріїв, визначеними положенням програми, серед яких міжнародне та національне визнання спікерів конференції, її значимість для національного середовища, наявність підтримки навчальних закладів, визнання заходу Національною Академією Наук України та фінансовий внесок організаторів. При визначенні переможців на премію талановитих вчених до уваги братимуть наявність наукових відзнак, наукових робіт, статей, вітчизняних і міжнародних патентів, наявність викладацького стажу, усні доповіді на міжнародних конференціях та інші критерії, зазначені в положенні.

Форма заявки на участь у конкурсі соціально-наукових проектів доступна за посиланням http://bit.ly/2emoJgI. Форма заявки на участь у конкурсі на премію для талановитих вчених – за посиланням: http://bit.ly/2ex2Uxm. Заявки можна надсилати на електронну адресу info@lvivconvention.com.ua, або занести особисто в кімнату №416 у будівлі міськради на площі Ринок, 1 до 18 листопада.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини