Поліція відкрила стосовно своїх працівників 3,5 тисячі проваджень

12:00 8 листопада 2016 р.

Співробітники департаменту захисту економіки Національної поліції України виявили більше двох тисяч кримінальних правопорушень у бюджетній сфері.

Поліціянти виявили понад дві тисячі кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, сума збитків по яких перевищує півмільярда гривень. Про це повідомила під час брифінгу з нагоди річниці набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію» глава Національної поліції Хатія Деканоідзе. За її словами, з початку 2016 року співробітники департаменту захисту економіки Національної поліції України виявили більше двох тисяч кримінальних правопорушень у бюджетній сфері.

Зокрема, 1187 пов’язані з коштами державного бюджету, а 1103 – із  коштами обласних та місцевих бюджетів. «Загальна сума збитків за розпочатими кримінальними провадженнями в цьому році складає 508,2 мільйона гривень», – повідомила глава Національної поліції.

глава Національної поліції Хатія Деканоідзе також зазначила, що впродовж дев’яти місяців 2016 року поліцією розпочато 3,5 тисячі кримінальних проваджень в сфері службової діяльності. Зокрема, у 997 випадках посадовцям органів влади та управління оголошено про підозру. Також оголошено підозри 460 службовим особам контролюючих органів. 

Хатія Деканоідзе наголосила: «Як голова Національної поліції хочу сказати, в першу чергу, українському народу: боротьба проти системної корупції, як і боротьба проти організованої злочинності, є нашим першочерговим завданням».

Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, на Урядовому порталі. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини