Львівська облрада шукає бійців-добровольців

15:03 8 листопада 2016 р.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин під час сесійного засідання поінформувала присутнім про те, що створено комісію з визнання бійців-добровольців АТО. Уже цього четверга, 10 листопада, о 15.00 в каб 307 відбудеться перше засідання цієї комісії.

Про це інформує прес-служба ЛОР.

Як наголосила Парасковія Дворянин, важливо зараз максимально розповсюдити інформацію в районах та містах області про початок роботи комісії з визнання бійців-добровольців. «Ми хочемо, що б і депутати, і представники влади на місцях допомогли активізувати цю роботу, щоб наші захисники зверталися до нас за належною їм матеріальною допомогою і визнанням їх статусу - учасника бойових дій», - зазначила перший заступник голови облради.
За її словами, станом на зараз до Центру допомоги учасникам АТО при Львівській обласній державній адміністрації подано 8 заяв.

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин підписав розпорядження про склад  комісії з визнання бійців-добровольців АТО. Очолила комісію перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Директор департаменту соціального захисту Василь Мартиняк - секретар. Також до складу комісії увійшли представники обласної ради, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, які надають підтримку військовим підрозділам у зоні проведення АТО.

Львівська обласна рада 13 вересня цього року прийняла рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу