Львівська облрада шукає бійців-добровольців

15:03 8 листопада 2016 р.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин під час сесійного засідання поінформувала присутнім про те, що створено комісію з визнання бійців-добровольців АТО. Уже цього четверга, 10 листопада, о 15.00 в каб 307 відбудеться перше засідання цієї комісії.

Про це інформує прес-служба ЛОР.

Як наголосила Парасковія Дворянин, важливо зараз максимально розповсюдити інформацію в районах та містах області про початок роботи комісії з визнання бійців-добровольців. «Ми хочемо, що б і депутати, і представники влади на місцях допомогли активізувати цю роботу, щоб наші захисники зверталися до нас за належною їм матеріальною допомогою і визнанням їх статусу - учасника бойових дій», - зазначила перший заступник голови облради.
За її словами, станом на зараз до Центру допомоги учасникам АТО при Львівській обласній державній адміністрації подано 8 заяв.

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин підписав розпорядження про склад  комісії з визнання бійців-добровольців АТО. Очолила комісію перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Директор департаменту соціального захисту Василь Мартиняк - секретар. Також до складу комісії увійшли представники обласної ради, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, які надають підтримку військовим підрозділам у зоні проведення АТО.

Львівська обласна рада 13 вересня цього року прийняла рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини