Поліція розпочала на Львівщині «заходи для стабілізації криміногенної ситуації»

12:15 8 листопада 2016 р.

Правоохоронці просять максимально сприяти їм у їх роботі й повідомляти про факти вчинення злочинів, особливо – щодо нелегального зберігання зброї, боєприпасів вибухівки та наркотиків.

Як повідомили в прес-службі обласного управління поліції, на Львівщині «проводять заходи для стабілізації криміногенної ситуації». У повідомленні правоохоронців також зазначено, що «оперативно-профілактичні заходи, які триватимуть до 30 листопада, проводитимуть на всій території Львівської області та у Львові».

В обласному управлінні поліції також запевнили, що «вже готові детальні плани відпрацювання, у якому будуть задіяні працівники усіх територіальних підрозділів Національної поліції України». А керівник оперативного штабу, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник Руслан Домніцак, пояснив: «Такі відпрацювання проводяться на всій території України і зумовлено це зростанням  рівня злочинності усіх видів та ступеню тяжкості – це в першу чергу так звані «побутові» злочини, але, разом з тим, це і умисні вбивства, і грабежі, і розбійні напади і крадіжки, зокрема й з застосуванням зброї. В першу чергу поліцейські виявлятимуть нелегальну зброю, більш активно забезпечуватимуть публічний порядок та  протидіятимуть злочинцям, а також надаватимуть допомогу громадянам, які цього потребують».

В обласному управлінні поліції також розповіли, що «заплановано активізувати роботу слідчих, працівників кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, працівників ювенальної превенції, патрульної поліції та інших підрозділів, на вулицях та на автошляхах буде збільшено кількість нарядів патрульної поліції. Руслан Домніцак також зазначив: «Ми просимо громадян з розумінням поставитись до роботи поліцейських – надавати їм документи для перевірки, давати пояснення, у деяких випадках надавати для огляду транспортні засоби. Необхідно розуміти, що все це робиться для вашої ж безпеки – і поліцейські і мешканці мають одну спільну мету і повинні допомагати один одному».

В обласному управлінні поліції анонсували, що її працівники «також припинятимуть діяльність наркопритонів, місць розпусти, місць нелегального виготовлення та розповсюдження алкоголю, контрабанди, виявлятимуть осіб, причетних до скоєння злочинів та втягують у злочинну діяльність дітей». Відтак, правоохоронці просять мешканців з розумінням поставитись до відпрацювання, максимально сприяти поліціян тим у їх роботі та повідомляти про відомі їм факти вчинення злочинів, особливо щодо нелегального зберігання зброї, боєприпасів вибухівки та наркотиків, а також грубих порушень публічного порядку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини