Лідирують спецшколи: на Львівщині повідомили про темпи і результати вакцинації

10:54 26 вересня 2021 р.

Фото до новини

Кількість шкіл, що досягла необхідного рівня вакцинації колективу, за останні дні зросла на 7%.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. Найкраща ситуація із вакцинацією педагогів у спеціальних школах.

«Якщо говорити про спеціальні заклади освіти, до яких нема таких вимог, 50% наших закладів досягли цього показника вакцинації. Середній показник вакцинованих працівників у таких закладах становить 73%. Наступного тижня, гадаю, ми досягнемо 100% у закладах спеціальної освіти», - розповів Олег Паска.

Кількість вакцинованих педагогів за останні дні також зросла - на 4 %. Повністю вакцинованими є 38% освітян, однією дозою - 51%.

«Якщо збережеться така динаміка вакцинації, Львівщина зможе вийти із дистанційного навчання за 10 днів. Такі темпи область набрала, головним чином, за рахунок Львова, оскільки третина всіх педагогів області живе та працює у Львові. Школи Львова зараз працюють в очному форматі: тут про інтереси учня подбали в інший спосіб. Попри те, що кілька днів будуть невеликі проблеми, очне навчання все ж збережеться. За кілька днів ця ситуація врегулюється», - наголосив Олег Паска.

Зазначимо, станом на сьогодні у в очному форматі працюють 366 школи області, що становить 32%. 

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Назвали школи на Львівщині, де щеплено 80-90% колективу (відео)

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

У Львові захворіло 185 учителів: школи йдуть на дистанційне, позашкільні заклади припиняють роботу, скасовують спортзмагання

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини