Директор департаменту освіти й науки ЛОДА обіцяє комп’ютеризувати всі школи Львівщини

16:33 2 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, цього року продовжать роботу з оптимізації мережі навчальних закладів.

«Забезпечити загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступенів комп’ютерною технікою на 100% та підключити до мережі Інтернет усі школи І-ІІІ ступенів планують цього року на Львівщині» – зазначила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук на апаратній нараді під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Синютки, про яку розповіли  в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації. У повідомленні також конкретизують: 

«За словами Олександри Небожук, цього року в області продовжать роботу з оптимізації мережі навчальних закладів. Вона також додала: «Основна мета оптимізації шкіл – це якісні знання і відповідно оптимальний фінансовий ресурс. У 2014 році призупинили функціонування 7-ми загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) комунальної форми власності, 2 приватні ЗНЗ через відсутність учнів, а також реорганізовано 25 загальноосвітніх шкіл у навчально-виховні комплекси».

Під час наради очільник Львівщини акцентував увагу на підготовці робітничих кадрів: «У нас є проблема із професійно-технічною  освітою. Адже сьогодні реально бракує газовиків, слюсарів, токарів, електриків».

У зв’язку з цим він доручив спільно з підприємствами та навчальними закладами спрогнозувати на 2-3 роки потребу у робітничих професіях. Олег Синютка також наголосив: «Профтехосвіта не виконує того завдання, яке перед нею стоїть, тому вона потребує переформатування».

Директор обласного департаменту також повідомила, що минулоріч Львівщина зайняла перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, друге – за Інтернет-олімпіадами та четверте – за результатами Міжнародних учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Олександра Небожук також наголосила: «Ми єдині в Україні виплачуємо премії обдарованим учням, студентам, молодим науковцям, вчителям, і це відчутна підтримка обласної влади».

З проблем питань, озвучених на нараді, не вирішеними залишаються: Державна Програма «Шкільний автобус» та незавершене будівництво об'єктів в галузі освіти. У Львівській області  в стадії незавершеного будівництва перебуває 67 таких об'єктів».

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу