У Львові врятували донеччанина, якого поранило уламками російської ракети

16:10 21 листопада 2022 р.

Фото до новини

У Центрі НЕЗЛАМНІ врятували чоловіка, який втрачав кров, але ніхто не міг зрозуміти причини. Олександр Стрілець – з Донеччини. Йому 62. Ракета прилетіла на його подвір'я на початку жовтня.

Він саме порався з братом по господарству. Олександру уламками зрешетило половину тіла, братові метал потрапив у голову.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Одна операція в Курахово, ще три – в Дніпрі. Кровотечу із рани на стегні, яка найбільше турбувала, вдалося зупинити. Відтак Олександра з братом евакуювали до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова.

Однак чоловікові раптово стало зле, з рани на стегні знову почала йти кров. Причиною цього став уламок у стегновій артерії, який при кожному русі різав стінки судини. Однак метал діставати було дуже травматично. Єдиним виходом було перекрити доступ крові до ураженої частини артерії.

Відтак, для емболізації, тобто закупорки судини, лікарі задіяли ангіограф, а втручання зробили під рентгеном. Кровотечу вдалося зупинити. І хоч уламок в тілі Олександра залишився, він більше йому не загрожує. Нині чоловік чекає на ще одну операцію, яка має повністю відновити рухливість ноги, та на зустріч із братом – він зараз на реабілітації.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові створюють Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановили перші біонічні протези. 

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS

Львівські лікарі врятували однорічну дівчинку з Харківщини з нейробластомою грудного відділу хребта

Львів'янину встановили найлегший у світі протез, надрукований на 3D-принтері (відео)

У Львові почали збирати кошти на протези для незламних

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Ляшко у Садового презентує проєкт Національного центру реабілітації, аналогів якого немає у світі

У першій майстерні протезування у Львові записують у лист очікування

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини