Львів’янка з гіперфункцією щитоподібної залози замінила гормони на бджоли

13:40 16 грудня 2019 р.

Чотири роки пані Надія приймала гормони через гіперфункцію щитоподібної залози. Бджоловжалювання допомогло відмовитися від медикаментів і нормалізувало роботу ендокринної залози.

Про це пані Надія розповіла «Щоденному Львову».

Я була на гормонах. Тіло було надуте, як губка, а обличчям нагадувала тих жінок, що пють. Хоча я взагалі не вживаю алкоголю. Важила 113 кілограмів. Моя щитоподібна залоза виробляла гормонів Т3 і Т4 вдвічі більше за норму, а тиреотропного гормону, який продукує гіпофіз, було менше, ніж 0,005 мкМЕ на мілілітр. Це при нормі – 0,4-4,0 мкМЕ на мілілітр, - згадує пані Надія.

За її словами, вона була дуже ослабленою.

Піт тік градом при найменшому навантаженні, серцебиття було таке, що тремтіли руки, мала задишку. Прокидалася зранку, лежить тискомір, міряю пульс - 103 удари  на хвилину. Потім дійшло до 110, - розповідає пані Надія.

 Але вперше до лікаря-апітерапевта Івана Йосиповича Пилипчука пацієнтка потрапила не зі скаргами на гіперфункцію щитоподібної залози, а з болями в спині і затерпанням рук.

 Це було 2014 року. У мене велася будова, натягалася цегли, розчину і дуже терпли руки. Я серед ночі вставала і махала руками, щоб поліпшити кровообіг. Зранку треба було з півгодини розминати руки, аби змогти щось взяти,- каже пані Надія.

Спочатку Іван Йосипович Пилипчук, за словами пані Надії, ставив бджоли на поперек і спину.

Як нині памятаю, одного разу він десь вгорі поставив мені ті бджілки. Я дійшла до брами і відчула тепло у великих пальцях рук, які були постійно затерплими, онімілими. Коли я ходила трохи на масажі, то на якийсь період, до місяця часу, могло щось трохи попустити. Але такого ефекту, як від бджіл, не було. Донині бачите, які в мене руки. Тепленькі,- розповідає пані Надія.

І додає про ефективність лікування:

Коли я ходила на бджоли, то ми якраз клали бруківку на подвірї. Я не знаю, скільки я тих тачок перевозила і цілий КамАЗ піску розкидала по цілому подвірю.

Після результативного лікування опорно-рухового апарату пані Надія попросила Івана Пилипчука допомогти їй нормалізувати дисфункцію щитоподібної залози.

Навесні в мене, через проблеми зі щитоподібною залозою, повіка лівого ока запалилася так, що вона стала бордово-червоною. Я без окулярів темних взагалі не ходила, - згадує пані Надія.

 За її словами, лікар ставив їй бджоли безпосередньо на повіку і на обличчя.

Я думала, що від ужалювання буду спухати. Але Іван Йосипович ставив бджоли на такі акупунктурні крапки, які не давали припухлості. Уже після першого курсу гормони Т3 і Т4 внормувалися, а тиреотропного гормону, який виробляє гіповіз, уперше за всю історію хвороби стало більше. У мене він був менше 0,005 мкМЕ на мілілітр, а вже є  0, 115тисячних. Це ще не норма. Але результат дуже добрий. Зараз серцебиття - 77-80 ударів на хвилину. Максимальний тиск був 150. Тепер - до 130 і менше. Спати почала,- підсумовує пані Надія.

Вона каже, що припинила вживати гормони чотири року тому. А відтоді - навесні і восени -приймає по два курси бджоловжалювання.

Пані Надіія порадила своєму чоловікові, професору-математику, коли у нього виникли проблеми зі здоров'ям, також вдатися до методу бджоловжалювання.

Нагадаємо, що польська творча група зняла документальний фільм про сучасну історію апітерапії у Львові. Головний герой картини - апітератевт з майже 40-річним стажем лікування пацієнтів бджоловжаленням Іван Пилипчук. Цей фільм продубльований також англійською і німецькою мовами. 

 

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

12:28 7 травня 2021 р.

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії, - міністр

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу