87-річний пацієнт з коронавірусом одужав після того, як його родині сказали "готуватися до гіршого"

21:21 27 березня 2020 р.

Персі Еварту Локтону, 87-ми років, діагностували коронавірус після повернення з дружиною Філіс минулого місяця до Великобританії з ідилічного круїзу навколо островів Карибського басейну.

Повідомляє CNN.

Його стан погіршився, і незабаром він боровся за своє життя в загальній лікарні Північного Манчестера.

"Було кілька днів, коли ми насправді дуже переживали за нього, і нам сказали готуватися до гіршого", - сказала його внучка Софі Едвардс для CNN.

За допомогою деяких антибіотиків, які допомагають лікувати іншу інфекцію грудної клітки, спричинену Covid-19, Еварт почав одужувати. Врешті-решт, коли його стан здоров'я поліпшився, йому дозволили повернутися додому, за словами його внучки.

Повідомлення у Facebook від Софі демонструє момент, коли Еварта Локтона виписали. ВІн одягнув маску та вийшов із лікарні в супроводі медсестри.

"Це - мій 87-річний дідусь прощався з персоналом лікарні в Північному Манчестері, де він вже два тижні перебуває з пневмонією, викликаною коронавірусом. Зараз він закінчує одужання там, де йому належить, вдома з моєю бабусею!",- написала Софі Едвардс.

Нагадаємо, медики сподіваються, що коронавірус COVID-19 стане звичайним сезонним вірусом.

 

dailylviv.com

До теми

14:16 21 вересня 2020 р.

Уряд запровадив обмеження у двох районах Львівщини. Перелік

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу