Різдво у Львівській МТГ: програма заходів

15:55 5 січня 2022 р.

Фото до новини

Цього року, як завжди у Львові, відбуватимуться традиційні фестивалі та дійства, за якими до нашого міста їдуть сотні туристів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми зберігаємо давні традиції Різдва. Цього року, як завжди у Львові, відбуватимуться традиційні фестивалі та дійства, за якими до нашого міста їдуть сотні туристів. Вже завтра ми на площі Яворського будемо встановлювати Різдвяний Дідух. Попереду нас чекає фестиваль «Велика коляда», який вже багато років відбувається в нашому місті. Також ми матимемо цікавий концерт на площі Яворського – коляда з Уляною Горбачевською, відомою українською фольк-співачкою. Захід відбуватиметься разом з дитячим хором «Жайвір» під акомпанемент саксофону. Звісно ж, що ми не можемо не провести улюблене свято львів’ян – «На Різдво до Гаю». Воно відбуватиметься 7 та 8 січня. Ще однією цікавою подією стане коляда з гуртом «Курбаси» біля модерної ялинки на площі Маланюка», – розповів Іван Остапович, начальник управління культури Львова.

Цьогоріч заходи проведуть і в приєднаних громадах Львівської МТГ.

«Цього року ми намагалися зберегти ті святкування Різдвяних свят у населених пунктах, які тут були. Серед наймасштабніших заходів у приєднаних громадах - фестиваль переселенської коляди у Винниках та фестиваль «Коляда лунає» у Дублянах. Крім того, активні мешканці разом з релігійними громадами організовують вертепи, колядки. Також цьогоріч спільно з районним адміністраціями ми забезпечили встановлення різдвяних ялинок навіть у тих населених пунктах, де їх раніше не встановлювали», - розповів заступник директора департаменту міської агломерації ЛМР Тарас Кубай.

Різдво чи Новий рік: що більше люблять святкувати українці

У ЄС і НАТО немає країн, які відзначають Різдво Христове за старим юліанським календарем

Різдво - 25 грудня: у Львові за 43 секунди пояснили, чому треба відмовитися від московського православного календаря (відео)

Сім питань навколо святкування Різдва в Україні

У Львові людей у потребі запрошують на Різдвяну трапезу

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

У Львові обговорять єдину дату святкування Різдва

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів