Різдвяний дідух повернувся до Львова

15:45 6 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 6 січня, на площі Яворського у Львові відбулися урочистості з винесення й встановлення різдвяного дідуха.

Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Традиційно дідух розташували на площі Яворського.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив під час урочистостей із винесення й встановлення різдвяного дідуха: «У нас є добра, славна традиція, що ми кожного року встановлюємо Дідуха. дідух до хати – вся нечесть з хати. Цей дідух символізує добро, достаток. Ми би дуже хотіли, щоби він також приніс всім нам мир, щоб і львів’яни, і гості нашого міста відчули тепло один одного, щоб ми були джерелом любові один одному. Я бажаю усім успіхів, бажаю процвітання і великої Божою ласки».

У міськраді також розповіли: «О 12.00 у фойє Ратуші зібралися очільник Львова Андрій Садовий, депутати, мешканці та гості міста. Опісля, біля шопки колядували, сформували колону та вирушили із маленькими дідухами до місця встановлення великого дідуха – на площі Яворського. Маршрут колони пролягав площею Ринок, а також вулицями Беринди і Театральною. А на площі Яворського відбулося встановлення Дідуха. Для львів’ян та гостей міста виступали творчі колективи: зразковий дитячий фольклорний ансамбль пісні «Джерельце» при Будинку вчителя, хор «Гомін» та ансамбль «Горгани».

Андрій Садовий запевнив: «Без традицій не можна будувати успішну країну. Ця добра традиція – виносити щороку Дідуха на Різдво, який символізує добро, бути разом за родинним столом, багато колядувати – це те, що робить нас українцями, великою, потужною нацією. Бажаю усім відчути тепло один одного, відкрити свої серця, сприйняти Ісуса Христа, бо він любить кожного з нас і хоче кожному з нас допомогти. Бажаю всім добра. Львів завжди гостинний і радісний».

«Дідух висотою понад три метри прикрасили різнобарвними стрічками майстри Шевченківського гаю на чолі із майстром Миколою Городником. Конструкція, на якій стоїть лідух – минулорічна», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини