Комісія Львівської міськради буде розслідувати вибори керівника будинку органної і камерної музики

15:48 28 серпня 2017 р.

71-річний Юліан Винницький, який очолює органний зал у Львові з 1988 року

71-річний Юліан Винницький, який очолює органний зал у Львові з 1988 року
Фото: varianty.lviv.ua

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталя Бунда запевнила: «Ми створимо робочу групу, яка проводитиме розслідування».

У Львівській міськраді повідомили в понеділок: «Засідання конкурсної комісії щодо обрання керівника Львівського будинку органної та камерної музики, яке відбулося 23 серпня, викликало безліч дискусій серед громадськості. Внаслідок того, що до Львівської міської ради надійшло понад 60 листів стосовно рішення конкурсної комісії, буде створено робочу групу, яка впродовж тижня перевірятиме та аналізуватиме процедуру проведення конкурсу».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталя Бунда запевнила: «Хочу зазначити, що всі знають, що засідання конкурсної комісії було відкритим, публічним і кожен охочий міг прийти у велику сесійну залу, щоб побачити програми і презентації кандидатів. Також, ми вели онлайн-трансляцію. Зараз ми маємо звернення, скарги, заяви від людей, які перебували в залі або дивилися трансляцію, а також від представників громадських організацій, які не згідні з результатами засідання конкурсної комісії і мають конкретні вимоги до процедури проведення засідань загалом, до процедури голосування, а також мають питання щодо конфлікту інтересів власне до самих членів конкурсної комісії».

Чиновник також повідомила: «У зв’язку з цим, ми створимо робочу групу, яка власне тиждень проводитиме розслідування, адже ми зацікавлені і відстоюємо позицію закону про культуру. Ми хочемо, щоб кожна стаття і кожна буква закону була дотримана. У зв’язку з тим, що громадськість активно обговорює чи є правомірними голосування і результати засідання конкурсної комісії, нашою реакцією є створення робочої групи, розслідування, після чого будемо приймати подальші рішення».

Про це поінформували сьогодні, 28 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу