У Львові троє шахраїв вкрали майже 850 м кв комунального приміщення у центрі міста

10:02 9 лютого 2022 р.

Фото умовне

Фото умовне

Троє мешканців Львова за попередньою змовою склали фіктивний договір купівлі-продажу нежитлових приміщень, що належали на праві власності територіальній громаді м. Львова в особі Львівської міської ради.

За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та до суду скеровано обвинувальний акт щодо 3 осіб за фактами заволодіння чужим майно шляхом обману, вчиненого в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб, підроблення офіційних документів (2 ст. 28 - ч. 4 ст. 190, ч.2 ст. 358 КК України), а також стосовно одного обвинуваченого ще і за фактом легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом ч. 1 ст. 209 КК України.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 мешканців Львова за попередньою змовою склали фіктивний договір купівлі-продажу нежитлових приміщень, що належали на праві власності територіальній громаді м. Львова в особі Львівської міської ради. Надалі останні, діючи шляхом обману та використовуючи підроблені документи, отримали рішення Третейського суду про визнання дійсним правочину, на підставі якого зареєстрували право власності на нежитлові приміщення в центрі міста загальною площею 847,2 кв м. Таким чином заподіяно матеріальної шкоди територіальній громаді на загальну суму 12,1 млн грн. (відповідно до експертної інформаційної довідки станом на січень 2022 року).

Окрім того, один з обвинувачених, діючи як володілець незаконно набутого майна, з метою його легалізації, у вересні 2012 року в приміщенні нотаріальної контори уклав договір дарування часток вказаних нежитлових приміщень, на підставі якого в подальшому підставна особа незаконно набула право власності на вказаний об’єкт.

Наразі заподіяні матеріальні збитки відшкодовано шляхом повернення незаконно набутого  майна в комунальну власність територіальної громади м.Львова.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ відділу поліції №1 ЛРУП №1 ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП України. 

У Червонограді податківець крав майно, що перебувало у заставі

У Львові судитимуть керівника відділу підприємства

Обшуки в Києві, Львові, Одесі: розкрита мережа центрів, через яку крали гроші у населення

Якщо вас обманювали колектори, то вони, мабуть, з Дніпра

За посаду начальника Головного управління Нацполіції у Київській області давав 220 тисяч доларів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів