У Червонограді податківець крав майно, що перебувало у заставі

19:47 22 липня 2021 р.

Фото до новини

Начальник одного із відділів Червоноградського управління головного управління Державної податкової служби, директори і заступник голів товариств, організували злочинну схему викупу майна комунального підприємства Червоноградської міської ради

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, в особливо великих розмірах, а також складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 358 КК України).

Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2020 році учасники організованої групи, куди входили начальник одного із відділів Червоноградського управління Головного управління Державної податкової служби, директори та заступник  голів товариств, організували злочинну схему викупу майна комунального підприємства Червоноградської міської ради, що перебувало в податковій заставі, за заниженою на понад 2,3 млн грн, вартості. Внаслідок чого завдано збитки громаді міста на таку суму.

З цією метою вони розробили поетапний план, що полягав у придбанні магістральної теплової мережі, яка складалася із укладених під землею труб загальною протяжністю 1960 м, та у цей період перебувала у податковій заставі.

Після демонтажу теплової мережі обвинувачені реалізували вживані труби тепломережі, а вторговані грошові кошти розділили між учасниками організованої злочинної групи. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції Львівської області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів