У Львові судитимуть керівника відділу підприємства

11:15 19 квітня 2019 р.

Сихівський районний суд

Сихівський районний суд
Фото: foursquare.com

Керівник відділу львівського підприємства привласнив понад 1,3 млн. гривень.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в п’ятницю, 19 квітня: «За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1, слідчими Сихівського відділу поліції, за оперативного супроводу УЗЕ у Львівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 47-річного львів’янина, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 191, частиною 2 статті 28-частиною 2 статті 366 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою в групі осіб, яке вчинено в особливо великих розмірах, а також у складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України».

«Начальник відділу одного зі львівських підприємств, який, зловживаючи своїм службовим становищем, вносив зі січня 2012 року до червня 2018 року в офіційні документи завідомо неправдиву інформацію щодо фактичного перебування на роботі двох працівників та виконання ними трудових обов’язків. Посадовець фальсифікував табелі обліку робочого часу, звіти про використання коштів, накази на відрядження, заяви на відпустки та інші документи первинного бухгалтерського обліку», – поінформували також у прокуратурі.

«На підставі цих документів вказаним працівникам здійснювалось безпідставне нарахування заробітної плати, відшкодування витрат на відрядження та інші грошові виплати згідно трудового договору, які фігурант привласнював. Таким чином зловмиснику вдалось заволодіти коштами товариства на загальну суму понад 1,3 млн. гривень», – розповіли також у прокуратурі.

«Тепер за вчинене чоловіка судитиме Сихівський районний суд Львова, а обвинувачення підтримуватиме Львівська місцева прокуратура №1. Інкрімінована керівнику відділу підприємства стаття Кримінального кодексу України передбачає ув’язнення на строк від 7 до 12 років, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскацію майна», – повідомили також у прокуратурі.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини