Подорожчав шлях військовозобов’язаних-ухилянтів за кордон

11:35 16 вересня 2022 р.

Фото до новини

10 тис доларів США за безперешкодне переправлення військовозобов’язаних за кордон – у Львові викрито чергову злочинну схему.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру мешканцю Львова у сприянні незаконному переправленню військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, будучи членом львівської громадської організації, разом зі спільником розробили схему одержання прибутку від незаконного переправлення чоловіків призовного віку до Республіки Польща. За 10 000 доларів США вони, використовуючи можливості включення військовозобов’язаного до електронної бази даних «Шлях», організували виготовлення документів для безперешкодного перетину кордону останнім під виглядом волонтера для перевезення гуманітарних вантажів.

Правоохоронці затримали підозрюваного у порядку ст. 208 КПК України після одержання останньої частини обумовленої суми у розмірі 5000 доларів США. 

Вживаються заходити для встановлення місцезнаходження співучасника злочину.

Операцію з викриття проведено прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу ГУ ВБ СБУ.

Затримали мешканку Львівщини, яка за $2000 переправляла чоловіків призовного віку за кордон

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини