Руслан Яровий, Тарас Панас, Андрій Бондаренко. Львів віддасть бійцям останні військові почесті
21:05 7 червня 2024 р.
Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
У суботу, 8 червня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Руслан Яровий, Тарас Панас, Андрій Бондаренко захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Зранку о 09:00 у храмі Положення пояса Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Головатого, 7) відбудеться молитва і прощання з воїном Тарасом Панасом.
Чин похорону захисників Тараса Панаса, Руслана Ярового та Андрія Бондаренка розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Андрій Бондаренко («Пророк») (09.02.1980-29.05.2024). Львів’янин.
Навчався у середній загальноосвітній школі №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. Згодом здобув професійно-технічну освіту. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.
Займався ремонтами у місті Луцьку та обожнював свою справу. У вільний час любив подорожувати Україною. За словами родини, був винятково доброю, щирою та відкритою людиною, ніколи не відмовляв у допомозі.
З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у лавах 141-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Віддав життя, рятуючи своїх побратимів.
У Андрія Бондаренка залишилися кохана наречена та тітка.
Руслан Яровий (13.11.1975-04.06.2024). Донеччанин.
Навчався у донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 Донецької міської ради Донецької області. Додатково завершив курси підготовки тілоохоронців, а згодом вступив на військову службу до лав Повітряних Сил.
Упродовж певного періоду проживав у столиці, у 2019 році переїхав до Львова. Працював у сфері надання послуг з охорони громадян. У вільний час активно займався спортом, захоплювався бодібілдингом. Рідні кажуть, що Руслан Яровий був дуже доброю людиною.
З початком повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини від окупантів до лав 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Донецької області.
У Руслана Ярового залишилися три брати, сестра, племінники, донька та дружина.
Тарас Панас (05.07.1985-06.06.2024). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №75 імені Лесі Українки Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».
Впродовж останнього часу займався ремонтними роботами. Був «майстром на всі руки» і любив свою справу. За словами близьких, був надзвичайно доброю, відповідальною та працьовитою людиною.
З початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини від загарбників. Після проходження навчань боровся з окупантами на Донеччині, Харківщині та Луганщині у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Обіймав посаду командира відділення. Під час виконання бойових завдань отримав серйозне поранення.
У Тараса Панаса залишилися мама, двоє дітей, брат, тітка і двоюрідні брат та сестра.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook