Забудовники у Львові сплатили більше штрафів, ніж у Києві і Одесі

14:00 24 грудня 2021 р.

Фото до новини

Забудовники, які проводили у Львові будівельні роботи без належних дозвільних документів, сплатили до міського бюджету 11 млн грн.

Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, пише  Dailylviv.com, упродовж 2021 року Міська інспекція ДАБК провела понад 700 перевірок та, відповідно, наклала штрафи на забудовників, які проводили будівельні роботи без належних дозвільних документів. Як результат – до міського бюджету було сплачено 11 млн грн.

«Від початку року несумлінні забудовники сплатили 11 мільйонів гривень до бюджету міста.

Це найвищий показник в Україні, за яким Львів випередив навіть Київ та Одесу. І, до речі, найбільша за останні п’ять років сума штрафів, зібраних упродовж року.

Нагадаємо, цьогоріч містобудівна галузь пережила глобальні зміни. Зокрема було ліквідовано ДАБІ України, натомість у Києві створили новий найвищий будівельний орган контролю – Державну інспекцію архітектури і містобудування (ДІАМ).

Та попри такі зміни міська інспекція ДАБК у Львові працює і продовжує контролювати забудови у місті. Щобільше, вже подала документи на отримання повноважень на території усієї Львівської МТГ», - зазначають у департаменті містобудування.

У Львові забудовників оштрафували на понад 7 млн грн

У Львові зупинили будівництво Tiffany apartments компанії «Мій Дім»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів