У Львові зупинили будівництво Tiffany apartments компанії «Мій Дім»

13:57 25 січня 2021 р.

Фото до новини

Міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю завершила перевірку будівництва житлового комплексу «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Відтак, за словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, інспекція виявила порушення, тому винесла припис про зупинення будівельних робіт. Також забудовник мусить сплатити майже 700 тисяч гривень штрафу.

«Міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю закінчила перевірку будівництва житлового комплексу «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім». Порушення виявили, тому винесли припис про зупинення будівельних робіт. Також забудовник мусить сплатити майже 700 тисяч гривень штрафу.

Нагадаю, що після затвердження містобудівних умов і обмежень на виконкомі забудовник дозволив собі кардинально поміняти проект. Замість обіцяних 7800 квадратних метрів житла перепроектували на 13 200 квадратних метрів. Під комерцію, відповідно, лишили мало.

Окремо про паркомісця. Це питання було одним з принципових під час розгляду на виконкомі. Забудовник обіцяв, що не лише належно забезпечить паркомісцями майбутніх мешканців житлового комплексу, а й подбає, аби тут були місця для мешканців цього мікрорайону. Що ж маємо у підсумку? Паркомісць бракує навіть для майбутніх мешканців будинку, що зводять. Не дотримано навіть скупих вимог держави щодо кількості паркомісць у розрахунку на кількість майбутніх мешканців.

Що далі? Забудовник мусить максимально повернутись до тих параметрів, які він затверджував на містобудівній раді та які розглядав виконавчий комітет міськради.

Інших варіантів нема. Винятком цей кейс теж не стане. Забудовникам слід проявити здоровий глузд і усунути порушення. Вони ж мають розуміти — для них же вигідніше це зробити якомога швидше", — зазначив Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Додамо, що з огляду на неоднозначну ситуацію з проектом будівництва, Львівська міська рада закликає мешканців бути обачними та не купувати квартири в житловому комплексі «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім».

Житловий комплекс Tiffany apartments від компанії Мій дім: квартири тут радять не купувати

Самовільне будівництво родини Брезіцьких біля ринку «Добробут» зупинила ДАБК

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів