Житловий комплекс Tiffany apartments від компанії Мій дім: квартири тут радять не купувати

16:48 11 січня 2021 р.

Фото до новини

З огляду на неоднозначну ситуацію з проектом будівництва, Львівська міська рада закликає мешканців бути обачними та не купувати квартири в житловому комплексі «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім».

Адже, як зазначають у департаменті містобудування, проект, за яким тепер зводять житловий комплекс на вулиці Пасічній, 84, не відповідає тому, що декларував забудовник, отримуючи містобудівні умови і обмеження.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, на містобудівній раді забудовник задекларував 40% громадської забудови, натомість станом на сьогодні цифри суттєво змінено. Тепер забудовник фактично відмовляється від офісів на користь житла, кількість якого збільшує удвічі.

«У березні перед виконкомом представники будівельної компанії презентували проект архітектора з гарною репутацією, переконували виконком, що забезпечать паркувальні місця для мешканців району. А щойно отримавши містобудівні умови змінили проектанта, а отже, змінили і проект, і посадку будинку, — зазначає Любомир Зубач. — Змінюючи проект, забудовник скористався недосконалістю законодавства і змінив цифри житлового комплексу: мала бути струнка 16-поверхівка, яка по спадаючій закінчувалася 4-м поверхом, натомість почали будувати „шафу“, яка закінчиться на 10-му поверсі. Замість обіцяних 7800 квадратних метрів житла перепроектували на 13 200 квадратних метрів. З комерції замість 4650 квадратних метрів залишили лише 1600 м². Про обіцяну паркову для цілого району теж не доводиться говорити».

Саме тому департамент містобудування звернувся до міської Інспекції ДАБК, аби розпочати позапланову перевірку. За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, це питання також винесуть на найближче засідання виконкому.

Тим часом, з огляду на суперечливу ситуацію, у департаменті містобудування наполегливо рекомендують львів'янам не купувати квартири на вул. Пасічній, 84 у житловому комплексі «Tiffany apartments», який зараз активно рекламує будівельна компанія «Мій Дім». Адже, в підсумку, це будівництво може не завершитися.

«За таких параметрів дуже велика імовірність, що будинок вул. Пасічній, 84 не буде введено в експлуатацію. Саме виконавчі органи міської ради приймають рішення про введення чи невведення новобудов в експлуатацію», — додають у департаменті містобудування.

Нагадаємо, торік у Львові на вулиці Личаківська, 259 демонтували 7-поверховий будинок, побудований із порушеннями.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів