У Стрию запрацювала електронна система оплати проїзду: Львів ще готується

09:05 31 грудня 2021 р.

Фото до новини

Відбувся запуск електронної системи оплати проїзду в тестовому режимі - на перших 10-ти маршрутах.

Відтепер у автобусах Стрийської міської територіальної громади можна скористатися електронною системою оплати проїзду. Ініціативу реалізовано Стрийською територіальною громадою спільно з ТОВ «Українські геоінформаційні системи» та перевізником Стрийським АТП.

Про це прес-служба ТОВ «Українські геоінформаційні системи» повідомила Dailylviv.com.

Як розповів розробник, наразі відбувся  запуск електронної системи оплати проїзду в тестовому режимі, на перших 10-ти маршрутах. Проте, упродовж 2 місяців дообладнають систему, й на інших транспортних засобах Стрийського АТП. 

Комплекс системи оплати проїзду унікальний тим, що працює одночасно як з тарифними сітками, так і з багатьма ОТГ та адміністраціями різного рівня. Також, окрім  обліку пільгових поїздок та різноманітних форм оплати, цей комплекс може керувати автобусами на маршруті, повідомляючи водію у режимі онлайн про випередження чи відставання від графіку.

 «Зараз ведеться електронний облік поїздок пільговиків, із використанням раніше виданих карток та з врахуванням вартості кожної пільгової поїздки, відповідно до тарифних сіток.

Водночас, на маршрутах встановлено ручні валідатори, які мають розширений функціонал управління громадським транспортом. Оплату за допомогою банківських та транспортних карток, і через мобільний застосунок буде запущено у найближчі терміни», - зауважує розробник.

Нагадаємо, у Стрийській МТГ вже видано понад 1000 соціальних карток, а до кінця березня 2022 року загалом очікується видача 35 тис. карток. Запущені геопортали та мобільні застосунки, із онлайн відстеженням та графіками, через які невдовзі теж можна буде оплачувати за проїзд.

"Чорну касу" перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка

У Львові ціну електронного квитка складуть з двох компонентів

Львів отримав обладнання для е-квитка, якого вистачить на 200 транспортних засобів

У Львові в трамваях уже встановлюють валідатори для електронного квитка (відео)

Львів отримав 30 систем електронного квитка для 30 транспортних засобів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів