У Львові зупиниться громадський автотранспорт: попередження від перевізників

18:29 20 травня 2022 р.

Через дефіцит пального у місті вже призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць.

До Львівської міської ради надійшли звернення від Львівського обласного відділення ВГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” і автотранспортних підприємств щодо критичної ситуації у сфері пасажирських автобусних перевезень. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Через дефіцит і різке здорожчання пального в Україні вже оптимізували транспортну мережу. Однак перевізники кажуть, що це не допомагає.  Громадський автотранспорт може зупинитися найближчими днями, якщо не підвищити вартість проїзду.

“За останні три місяці ціна на пальне зросла від 30 грн за літр до більш, ніж 50 грн. Так, у квітні середня вартість за один літр складала 38 грн, зараз підприємства з перебоями закуповують дизпальне по 48 грн за літр. Крім того, у зв'язку зі скасуванням державного регулювання цін на пальне, експерти прогнозують стрибок ціни до 65-70 грн за літр”, – йдеться у листі за підписом голови Львівського обласного відділення  ГО “ВААП” Івана Велійки.

Міські перевізники, які входять до концерну “Екопастранс”, наголошують, що “така ситуація може призвести до зупинки громадських перевезень”.

Нагадаємо, через дефіцит пального у місті призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць. Загалом у Львові оптимізовано роботу майже 20% громадського автотранспорту.

Зменшено кількість приміських автобусів: перевізники допомагають армії і евакуйованим

На маршрутах Львівщини поменшало автобусів: як вирішують проблему

Пальне з Європи, яке подорожчає, на Львівщині купуватимуть з коліс

Дефіцит пального: повідомили, коли ліквідують і попередили про подорожчання

Дефіцит пального: у Львові призупинили роботу кілька автобусних маршрутів

Пальне дорожчає, але його дефіциту не буде, бо автоцистерни проїжджатимуть кордон поза чергою, - ЛОВА

Пальне для України: до польських обіцяють додати нафтопродукти зі США, Нідерландів, німецьких, скандинавських і балтійських заводів

dailylviv.com

До теми

12:40 4 липня 2022 р.

Десятки тисяч домогосподарств на Львівщині будуть без газу

У зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського виробничого управління підземного зберігання газу ПАТ «Укртрансгаз» та на газопроводі високого тиску до міста Золочева, 5 липня з 9:00 год тимчасово не буде газу у Дрогобицькому та Золочівському районах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу