На маршрутах Львівщини поменшало автобусів: як вирішують проблему

15:57 18 травня 2022 р.

Фото до новини

Через знищення російським агресором потужностей нафтопереробного заводу і низки нафтобаз, на території Львівщини вже тривалий час спостерігається дефіцит пального.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Як зазначив начальник управління транспорту та зв’язку Степан Рудницький, через відсутність (у вільному продажу) палива, перевізники Львівщини, які працюють на автобусних маршрутах загального користування, вимушені зменшити кількість транспортних засобів для обслуговування маршрутів.

“Для врегулювання цієї ситуації ми провели нараду за участі представників автозаправних станцій. Тижнева потреба в паливі автотранспортних підприємств області становить близько 164 тонни. За підсумками проведеної наради домовились з мережами АЗС «WOG»; «Укрнафта» та «БРСМ-Нафта» щодо залучення корпоративних програм лояльності для продажу дизельного пального перевізникам, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування Львівської області. Оскільки, забезпечення постійної та безперебійної роботи транспорту є невід'ємним аспектом роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану”, - зазначив начальник управління Степан Рудницький.

Нагадаємо, за заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Уряд максимально спрощує ввезення пального в Україну та розширює географію його отримання. Відтак, Україна та Польща вже домовились про бездозвільний проїзд вантажівок з паливом.

Також Кабінет Міністрів України погодив всі необхідні регламенти, які дозволять налагодити безперебійний імпорт нафтопродуктів з Азербайджану, країн Перської затоки та Близького Сходу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів