У Львові переглянули тарифи на тепло і гарячу воду

18:31 25 листопада 2022 р.

Фото до новини

Відповідно до сьогоднішніх рішень виконавчого комітету, для львівських теплопостачальних підприємств встановлено нові, відкориговані тарифи на теплову енергію для всіх категорій їхніх споживачів.

Однак, як пояснив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на час дії воєнного стану застосовувати новий тариф не будуть. Усі споживачі підприємств продовжать оплачувати за тепло і гарячу воду за діючим тарифом.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Тарифи на тепло для усіх категорій споживачів теплопостачальних підприємств Львова зростати не будуть! Однак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, необхідно щорічно переглядати тарифи для забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат», – наголосив Олександр Одинець.

Йдеться про нові тарифи для всіх категорій споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі), які встановлено на:

·   на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за категоріями споживачів;

·   на теплову енергію, її виробництво та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання, які розташовані за адресами: вул. Валова, 15, вул. Левицького, 8, вул. Лемика, 30, вул. Липинського, 58, вул. Личаківська, 81, вул. Металістів, 9, вул. Самійленка, 36, вул. Самчука, 13, вул. Січинського, 41, вул. Стрийська, 117, вул. Стрийська, 127, вул. Чорновола, 1, вул. Шота Руставелі, 1, а також постачання гарячої води для багатоквартирного будинку, що на вул. Валовій, 15.

Однак на час дії воєнного стану відкориговані тарифи застосовувати не будуть.

«Відповідно до вимог Закону України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для всіх категорій споживачів не підвищуватимуться», – пояснив Олександр Одинець.

Львівщина отримує живлення в обхід підстанції, яку вразили ракети: 70% споживачів без світла

Як з комфортом пережити відключення світла у Львові

На знак солідарності з Україною сесія ПА ОБСЄ почалася у суцільній темряв

Уряд заборонив експорт паливної деревини

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини