У Львові на розі вулиць Тісної та Широкої побудують кафе

14:24 2 червня 2023 р.

Фото до новини

Кафе побудують на землі, призначеній для зведення житлової та громадської забудови площею 0,0552 га. Максимальна висота будівлі – 11 метрів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

У Львові в мікрорайоні Левандівка збудують кафе. Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва кафе з вбудованими приміщеннями побутового обслуговування населення на вул. Тісній, 2.

Кафе побудують на землі, призначеній для зведення житлової та громадської забудови площею 0,0552 га. Максимальна висота будівлі – 11 метрів.

В управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради зазначили, що ділянка, де планують звести кафе, розташована на розі вулиць Тісної та Широкої. Як зазначив керівник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєцев, специфіка розташування може бути акцентована не однородинним будинком, який є сьогодні, а будинком для обслуговування населення, що і пропонується.

«Сьогодні там занедбана стара будівля однородинного типу. Пропонується зняти паркан, який є навколо, сформувати громадський об’єкт та громадський простір. Стару будівлю демонтувати, а з тильного боку облаштувати тимчасове паркування для обслуговування закладу. З точки зору вулиці Широкої – це буде покращення інфраструктури», – розповів Антон Коломєйцев.

Садовий намагається скасувати своє ж рішення через суд

Ексрегіоналу дозволили збудувати у Львові 17-поверховий комплекс на вул. Липинського

У Львові дали згоду на будівництво масштабного офісно-комерційно-житлового комплексу з укриттям в паркінгу

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів