У Гряді роздали гектари землі, де мали бути ліс, рибне господарство або виробництво

18:03 12 червня 2023 р.

Фото до новини

У Гряді колишня сільрада всупереч генплану віддала в приватну власність понад 10 земельних ділянок. Площа восьми виявлених ділянок – по 2 га, решта трохи менші – понад 1 га.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За інформацією департаменту містобудування ЛМР, у Гряді колишня сільрада віддала у приватну власність, всупереч містобудівній документації, понад десять земельних ділянок. Тобто, землі, де за генпланом мав бути ліс, рибні господарства чи виробництво, сільрада у свою останню каденцію активно віддавала під сільське господарство. Це під час моніторингу рішень Грядівської сільради виявило управління держконтролю за використанням та охороною земель департаменту містобудування.

«Щонайменше на місці розташування двох ділянок розданої землі за генпланом сіл Гряда та Воля-Гомулецька передбачено територію для заліснення і в розрахунковому періоді - ліс. Попри це, у листопаді 2020 року Грядівська сільська рада, всупереч вимогам земельного законодавства, проголосувала за те, щоб віддати ці ділянки в приватні руки для ведення особистого селянського господарства.

Аналогічні порушення земельного законодавства і щодо решти ділянок – під час надання їхнє місце розташування та розроблена щодо них документація із землеустрою не відповідають містобудівній документації», - розповіли в управлінні держконтролю.

Про всі факти нецільового роздавання земельних ділянок повідомлено правоохоронні органи.

На свиноферму у Львівській області подали до суду з Італії (відео)

У Львові проаналізують, куди і за скільки пішла земля на нічних сесіях населених пунктів, які приєднали до міста

У ЛМР викрили багатомільйонні схеми роздавання землі у 10 сільських і міських радах

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів