У Львові проаналізують, куди і за скільки пішла земля на нічних сесіях населених пунктів, які приєднали до міста

17:23 15 лютого 2021 р.

За останній рік населені пункти, які приєднались до Львова, віддали людям безоплатно 300 га землі, а це в грошах орієнтовно 600 млн грн.

Про це сьогодні, 15 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської територіальної громади повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"За останній рік населені пункти, які приєднались до Львова, віддали людям безоплатно 300 га землі, а це в грошах орієнтовно 600 млн грн, які б могли поступити в бюджет, якби ці ділянки були реалізовані.

Сьогодні коли ти приїжджаєш у громаду, то є питання про ремонти шкіл, доріг. А кошти від ділянок, які ви нічними сесіями роздали? Тому по кожній громаді ми детально з депутатами опрацюємо, куди пішла земля, скільки коштів поступило, визначимо черговість фінансування",- наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на засіданні виконкому розглянули та схвалили рішення «Про схвалення розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

dailylviv.com

До теми

14:36 25 червня 2022 р.

До Львова прибула зіркова американська кулінарка Рейчел Рей: що і з ким готувала

Учора до Молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско завітала зіркова американська кулінарка, авторка популярних кулінарних книжок Рейчел Рей. Прибула вона на запрошення та у супроводі Андрія Футея, Президента Українського конгресового комітету Америки.

Рубрика: Економіка

18:48 24 червня 2022 р.

Блокування, купівля черги: ситуація на польсько-українскому кордоні в останній тиждень нульового розмитнення

На польсько-українському кордоні перегінники автомобілів блокують ті легковики на транзитних номерах, які хочуть проїхати без черги на "нульове розмитнення".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу