У госпіталі Винників починають реконструкцію на 140 млн грн: що робитимуть

15:55 2 листопада 2022 р.

Фото до новини

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, уклав договір із ТОВ «Екобудінвест плюс» на реконструкцію та заходи з енергоефективності на загальну суму 140,9 млн грн.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Цього року планують витратити 23,4 млн грн. Закінчити роботи планують до червня 2023-го року.

Спрощену закупівлю на реконструкцію у госпіталі оголосили 11 жовтня. Змагалися за угоду двоє учасників: ТОВ «Львів-буд 1» та ТОВ «Екобудінвест плюс».

Тендерний комітет відхилив дешевшу на 139 млн грн пропозицію «Львів-буд 1». Обґрунтував це тим, що фірма не надала у документах інформації про печатку, а довідка із банку була протермінована. Крім того, учасник не подав ще низку документів, зокрема, довідку про перевірку працівників щодо охорони праці, дозвіл на обробку персональних даних, звіт про рух коштів тощо.

Про підрядника

Переможцем торгів стала львівська фірма «Екобудінвест плюс», де директором є Роман Данило, а власниками Юлія Поліщук та Олег Кузик. Вони також спільно володіють ТОВ «Айті хауз». А Олег Кузик, який у 2015 році балотувався до Львівської міської ради від партії «Сила людей», ще є власником будівельної фірми «Жовква ЛТД».

«Екобудінвест плюс» працює на ринку з 2011 року, статутний капітал фірми – 1 тис грн. За останні два роки підприємство отримало державних підрядів на 263 млн грн. Угода зі шпиталем у Винниках найбільша для підприємства за останні роки. Окрім забезпечення енергоефективності лікарні, «Екобудінвест плюс» нещодавно підписало із закладом договір на ремонт приймального відділення за 8,7 млн грн та капітальний ремонт системи киснепостачання за 1,1 млн грн.

Що будуть робити

Згідно з технічним завданням, у госпіталі до червня 2023-го року планують зробити гідроізоляцію, замінити вікна та двері, утеплити фасади, відремонтувати балкони та цоколь будівлі, а також провести внутрішні роботи та облагородити територію довкола закладу.

Госпіталь також замовив авторський та технічний нагляди за ремонтами на 400 тис. грн у підприємців Тараса Вахнича та Ігора Колодія.

Раніше у ЛОДА повідомляли, що у закладі планують масштабну реконструкцію протягом 2022-2025 років  у межах програми «Великого будівництва». Ще 15 лютого говорили про масштабну реконструкцію та добудову центрального девятиповерхового корпусу, закупівлю нового медичного обладнання та будівництво вертолітного майданчика.

Нагадаємо, Львівський обласний госпіталь ветеранів війни неодноразово фігурував у матеріалах «Наші гроші. Львів» у ковідний 2020-й рік. Тоді шпиталь придбав респіратори «Мікрон» дорожче, ніж інші медзаклади у Західній Україні та переплатив за  дизельний електрогенератор.

Пришкільними гектарами у Брюховичах заволоділи колишні однопартійці Садового

Львівська міська рада закупила протигазів на 6 млн грн. Для кого

На удосконалення Гарячої лінії Львова витратять 350 тис. грн: які будуть зміни

У центрі Львова спорудять вбиральню за 5 млн грн: користування - до 15 хвилин

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів