У Брюховичах примусово демонтували магазин, який працював багато років

13:17 28 жовтня 2022 р.

Фото до новини

У смт Брюховичі демонтували тимчасову споруду, самовільно встановлену на вул. Івасюка, 1 багато років тому без жодних дозвільних документів.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, пише Dailylviv.com.

«На вулиці Івасюка, 1 демонтували незаконний МАФ. Всі місцеві знають, але нагадаю, що цей кіоск було встановлено самовільно багато років тому. Власниця не мала жодних дозвільних документів, зокрема на землю. Саме приміщення було старе і ледь трималося купи. Брюхівчани неодноразово скаржилися на його роботу – машина, яка привозила продукти для МАФу, регулярно перекривала тротуар. Особливо від цього потерпали мами з дитячими візочками», - розповів Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Він також додав, що рішення про демонтаж виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у вересні. Власницю незаконно зведеного МАФу спочатку усно попередили про знесення. Далі були вимога, протокол, попередження і зрештою сам демонтаж.

Нагадаємо, вчора працівники комунального підприємства Шевченківської райадміністрації демонтували огорожу на вул. Широкій, 2 у Брюховичах, яку забудовник встановив напередодні без відповідних дозволів від міста. Демонтажні роботи проводили згідно з рішенням комісії ТЕБ і НС Львівської міської ради, яка позачергово збиралася щодо цього питання.

У Брюховичах зупинили вирубування дерев під нове будівництво. Скликали комісію з НС (відео)

Львів заблокував приватне будівництво у Брюховичах на території недобудованої школи

У Львові не погодили будівництво багатоповерхівок у Брюховичах, яке дозволила селищна рада

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів