Незаконне будівництво в Брюховичах на 3,4 га: Львів демонтував огорожу (відео)

15:02 27 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні працівники комунального підприємства Шевченківської райадміністрації демонтували огорожу на вул. Широкій, 2 у Брюховичах, яку забудовник встановив напередодні без відповідних дозволів від міста.


Відео: ЛМР

Демонтажні роботи проводили згідно з рішенням комісії ТЕБ і НС Львівської міської ради, яка вчора позачергово збиралася з цього питання.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Спочатку працівники зняли плиту з огорожі, а згодом — зрізали дерев'яні опори, на яких висіли металеві листи. Роботи супроводжувались у присутності поліції із відповідним рішенням на руках.

«Перед тим, як розпочинати роботи, забудовник має отримати дозвіл на порушення доброустрою. Також має бути погодження поліції, аби транспорт міг сюди заїжджати. На сьогодні ні погодження поліції, ні дозволу на порушення доброустрою немає. Тобто правових підстав заїзду техніки на цю земельну ділянку немає», — пояснює  голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах.

За словами пані Банах, усі демонтовані матеріали опишуть і заберуть на зберігання. Опісля звернуться до порушників про відшкодування затрачених районною адміністрацією коштів на виконання цих робіт. 

«Документи, які має підприємство громадської організації, – отримало їх в останні дні існування Брюховицької селищної ради. Тоді, у 2020 році, комунальну землю разом із недобудованою школою брюховицькі депутати безплатно віддали забудовнику. Як тільки Брюховичі приєдналися до Львова, місто звернулося у правоохоронні органи, була відкрита кримінальна справа. Однак, арешт, накладений на земельну ділянку, нещодавно зняли, і забудовник відразу приступив до робіт. 

Очевидно, це перші кроки боротьби міста у цій справі. Але дуже важлива позиція громади – чи погоджуються вони на те, аби комунальні землі разом із школою на них просто так віддавали на будівництво житлових комплексів», — говорить керівник департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський

Натомість представник забудовника, адвокат підприємства громадської організації «Асоціація інвалідів захисників вітчизни «Львівська здравниця» Горніцький Сергій переконує, що його клієнти мають документи на проведення робіт: «Наше підприємство отримало право власності та право користування землею у 2020 році. Ми маємо дозвіл на проведення підготовчих робіт, тому на своїй території встановили будівельний паркан, на що мали право».

Нагадаємо, у Брюховичах на території недобудованої школи, що на вул. Широкій, 2, забудовник розпочав активну підготовку до нового будівництва житла. Йдеться про земельну ділянку зі столітніми деревами, площею 3,4 га, яку Брюховицька селищна рада за кілька днів до своєї ліквідації безплатно передала громадській організації під забудову. Після створення Львівської МТГ місто звернулося у правоохоронні органи, була відкрита кримінальна справа. Однак, арешт, накладений на земельну ділянку, нещодавно зняли, і забудовник відразу приступив до робіт.

У Брюховичах зупинили вирубування дерев під нове будівництво. Скликали комісію з НС (відео)

У Львові не погодили будівництво багатоповерхівок у Брюховичах, яке дозволила селищна рада

У Брюховичах на ділянці, де росте ліс, загальмували будівництво багатоповерхівок рестораторів зі Львова

На ділянках, які Брюховицька селищна рада незаконно вилучила з лісфонду та продала, збудували житло

Майно і земля військової частини в Брюховичах перейдуть до Львова, - рішення депутатів

Масштабну забудову в Брюховичах проштовхнули під прикриттям реабілітаційного центру. Хто у схемі

Прокуратура відсудила землю у Брюховичах, яка незаконно перебувала у власності росіянина

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів