Трудові мігранти збільшили перекази грошей в Україну з Польщі

16:38 18 листопада 2021 р.

Фото до новини

Українські трудові мігранти в Польщі переказали на Батьківщину 1,34 млрд доларів у другому кварталі, що на 0,36 млрд. доларів більше, ніж в аналогічному періоді 2020 року ( 0,97 млрд. долларів).

Загалом трансфери від українців склали 82,5%  від суми переказів усіх працюючих у Польщі мігрантів.

Про це  Dailylviv.com повідомили в аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal з посиланням на дані Національного банку Польщі.

Зростання відбулося внаслідок збільшення трансферів від мігрантів, які приїжджають працювати до Польщі на короткий термін (до 3 місяців).

“Другий квартал 2020 року збігся з початком пандемії і запровадженням обмежень з перетином україно-польського кордону. В той час багато українців у паніці поверталися на батьківщину. Однак згодом Польща послабила обмеження, міграційний рух значно пожвавився і українці приїжджають на роботу до Польщі попри карантин”, - стверджує генеральний директор компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич.

Нагадаємо, за даними НБУ у 2020 році заробітчани переказали в Україну понад 12 мільярдів доларів. Попри пандемію, порівняно з 2019 роком, ця сума зросла на 200 мільйонів.

Українських заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Україна штучно намагається стримати трудову міграцію

Головний актив України за тридцять років - трудові мігранти, - експерт

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів