Лише один з десяти заробітчанів мав намір приїхати на свята в Україну з Польщі

11:05 23 грудня 2020 р.

На думку авторів дослідження, основна причина залишитися в Польщі — фінансова.

Соціологічне дослідження, що було проведене у грудні серед 1350 працевлаштованих у Польщі мігрантів, передусім з України, фірмою EWL S.A. із Центром східноєвропейських студій Варшавського університету, показало, що переважна більшість (84,5%) працівників цьогоріч залишиться під час різдвяно-новорічних свят у Польщі. Мова йде як про західне Різдво в грудні, так і про свята, що відзначаються за юліанським календарем у січні. На батьківщину збирається поїхати менш як 9% опитаних.

Про це повідомляє Польське радіо в Україні, пише DailyLviv.

Які ж причини такого нетипового у минулому цьогорічного рішення? Тим більше, що для 2/3 респондентів це будуть перші такі свята, проведені в Польщі, далеко від своїх родин. Згідно з дослідженням, основна причина залишитися в Польщі — фінансова. Майже 48% хочуть скористатися можливістю працювати протягом свят за відповідно вищу зарплатню, водночас кожен сьомий вказав, що в Польщі його тримає обмеження у зв’язку з пандемією коронавірусу (16,5%), також побоювання необхідності нового карантину (13,8%) чи страх за здоров’я та життя своїх близьких (8,3%). Водночас, як визнає кожен десятий респондент, у нього немає вагомих причин їхати в цей період на батьківщину.

Коли більшість поляків сяде у Святвечір до вечері, третина іноземних трудових мігрантів розмовлятиме зі своїми рідними переважно за допомогою телефону або інтернет-комунікаторів (30,5%), використає цей час для відпочинку (30,1%) або, якщо буде така можливість, працюватиме (25,9%).

«Різдво далеко від дому. Обумовлені пандемією обмеження хвилюють поляків, але вони удвічі важчі для іноземців, які працюють з нами, оскільки мігранти перебувають далеко від своїх сімей. Ми звертаємося до всіх роботодавців, які працевлаштовують іноземців — пам’ятайте про тих, для кого ці свята означатимуть розлуку з рідними», — наголошує голова компанії EWL S.A. Анджей Коркус.

23 та 24 грудня у Львові відбудеться Різдвяний фермерський ярмарок на площі Ринок

Працівники апарату Львівської обласної ради заробляють у 3-5 разів більше, ніж вчителі і лікарі

Заяви на 8 тисяч гривень допомоги прийматимуть до 31 грудня

dailylviv.com

До теми

20:19 28 лютого 2021 р.

Діти гулятимуть на терасі даху? Мешканці мікрорайону Липової Алеї просять Садового зупинити проєкт депутата Різника

Мешканці мікрорайону Липової Алеї-стадіону "Україна" просять міського голову Андрія Садового накласти вето на ухвалу сесії від 25 лютого 2021 року з питання затвердження детального плану території у районі вулиці Липова Алея, провести громадські слухання щодо зміненого ДПТ і скликати погоджувальну комісію, яка би складалась не менше, як на 50% з мешканців мікрорайону.

Рубрика: Економіка

13:55 28 лютого 2021 р.

86-річна Ярослава Гроцька зі Львівщини напише німецькою листа у Відень мільярдеру Фірташу про газоцид

З надією, що власник групи "Регіональна газова компанія", до якої належать АТ "Львівгаз" і ТОВ "Львівгаз збут", вплине на своїх підлеглих швидше, ніж Національна комісія з питань державного регулювання енергетики і комунальних послуг.

Рубрика: Економіка

19:23 27 лютого 2021 р.

У Львові Сільпо не купить Фуршет, - АМКУ

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, - офіційна версія.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу