Заяви на 8 тисяч гривень допомоги прийматимуть до 31 грудня

13:26 21 грудня 2020 р.

Уряд продовжив строк подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам і найманим працівникам до 31 грудня.

Урядом продовжено термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам до 31 грудня, повідомляє Урядовий портал, пише DailyLviv.

Зокрема, для отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн необхідно заповнити електронну заяву через мобільний додаток Порталу Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam.

Для отримання одноразової допомоги застрахованим особам заява заповнюється ВИКЛЮЧНО в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

У понеділок американські законодавці планують проголосувати за новий пакет економічних стимулів обсягом 900 мільярдів доларів. Про це керівники обох палат Конгресу США заявили в неділю, повідомив Голос Америки. 

Документ має на меті надати допомогу громадянам та бізнесу, які постраждали від пандемії COVID-19. Заходи передбачають пряму виплату у 600 доларів для американців із щорічним доходом менше 75 000 доларів. Попередній пакет допомоги, затверджений у березні, передбачав пряму виплату обсягом 1 200 доларів.

Підприємці чекають від Президента внесення законопроєкту про РРО

Найкоротший день і найдовша ніч для ФОПів в Україні

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу