Тариф 15 грн: завтра знову поїдуть автобуси на закорочених і призупинених маршрутах. Перелік

20:05 1 червня 2022 р.

Завтра буде відновлено повноцінну роботу на автобусних маршрутах, які раніше були закорочені чи призупинили курсування через ситуацію із пальним.

Про це інформує департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, пише Dailylviv.com

«Від завтра, 2 червня, вступає в дію відкоригований тариф на проїзд у автобусних маршрутах. Вартість проїзду становитиме 15 грн. Це не просте рішення, але завдяки йому ми отримали можливість відновити роботу тих маршрутів, які були закорочені або припинили курсування впродовж останніх тижнів.

Водночас слід наголосити, що вартість проїзду в трамваях і тролейбусах залишається незмінною - 10 грн. Також зберігається право безкоштовного проїзду для всіх пільгових категорій», - розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Зокрема, буде відновлено роботу маршрутів №10 та 11.

Уже відновив курсування маршрут №39.

Також маршрут №61 від завтра поїде без скорочень. Цей маршрут був закорочений до пл. Різні, а від завтра він поїде в Рясне. На цьому маршруті курсуватиме 7 великих автобусів.

Відновить свою роботу маршрут №5а, збільшать  кількість автобусів  і на маршруті №52. А на маршруті №8а від завтра курсуватимуть великі, комфортні автобуси.

Також, за інформацією ЛК АТП №1, з 2 червня, будуть змінені схеми руху автобусних маршрутів №5а і №52.

Маршрут №5а буде продовжений від пл. Різні по пр. Чорновола, вул. Липинського до вул. Варшавської (в зворотному напрямку вул. Варшавська, пр. Чорновола і далі за звичним маршрутом). 

Маршрут №52 замість вул. Варшавської буде курсувати по вул. Липинського, Богдана Хмельницького до Галицького перехрестя і в зворотному напрямку.

Також, згідно з затвердженою схемою руху відновлять роботу автобусні маршрути:

№55 - c. Збиранка – вул. Замарстинівська – пр. Чорновола – вул. Варшавська, 191 – пр. Чорновола – вул. Замарстинівська – с. Збиранка.

№56 - с. Великі Грибовичі – вул. Грінченка.

Зміни у двох автобусних маршрутах у Львові

 

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу