У Рудно курсуватиме маршрут № 52 за новою схемою

11:24 9 жовтня 2020 р.

Cьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, відповідно до якого вносяться зміни до схеми автобусного маршруту № 52.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Маршрут курсуватиме від вул. Володимира Великого (смт Рудно) до вул. Варшавська (м. Львів). Нову схему підтримано ініціативної групою мешканців селища.

«Цей маршрут буде повністю покривати смт Рудно і курсуватиме до частини, яку називають Старе Рудно. Маршрут буде курсувати від вул. Володимира Великого в Рудно, по вул. Лисенка, а кінцева зупинка у м. Львові буде на вул. Варшавській. Такий маршрут розроблений на прохання ініціативної групи мешканців смт Рудно", — доповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства ЛМР.

За її словами, це рішення виконавчого комітету вступає в дію після погодження нової схеми маршруту № 52 управлінням поліції. Лише після погодження на маршруті буде курсувати 16 низькопідлогових автобусів пасажиромісткістю 80 пасажирів.


dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу