СOVID-відділення лікарні швидкої допомоги Ріел Енерго відремонтує за 9,3 млн грн

11:33 12 жовтня 2021 р.

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова 4 жовтня підписала договір вартістю майже 9,3 млн грн із ТОВ «Ріел Енерго» на капітальний ремонт приміщень лікарні, у яких надають медичну допомогу пацієнтам з СOVID-19.

При це інформують Наші гроші Львів, пише Dailylviv.com.

Причому на торгах єдиним конкурентом переможця стало ТОВ «Монтаж-Буд-Строй», яке (як і переможець) не знижувало первинні пропозиції.

Хоча в конкурентів різні власники, адреси та контактні дані, «Монтаж-Буд-Строй» зараз є підрядником в ЖК «Компаньйон», про що фірма повідомляє на своїй сторінці у Facebook та на власному сайті.

Цей житловий комплекс будує корпорація нерухомості «Ріел», а одним із генпідрядників на сайті ЛУН вказане саме «Ріел Енерго», яке використовує логотип «Ріелу» і позиціонується на сайті як частина компорації, що займається електромонтажними роботами. Власне, раніше співвласником «Ріел Енерго» був президент будівельної корпорації «Ріел» Ростислав Мельник.

Це лише друге бюджетне замовлення для «Ріел Енерго». Раніше фірма отримала підряд на будівництво флагштоку у Львові. Як виявили «Наші гроші. Львів», тоді 12-мільйонний тендер фірма розіграла із ТОВ «Авр-Буд». Обидві компанії подали на торги частину документів зі спільними дефектами, що свідчить про підготовку довідок на одній техніці. Окрім того, в листі про повноваження щодо підпису документів фірма «Авр-Буд» помилково вказала ПІБ директора компанії «Ріел Енерго» Андрія Дишканта.

На поточній закупівлі новий конкурент «Ріел Енерго» не зробив аналогічну помилку. Водночас «Монтаж-Буд-Строй» завантажив не усі потрібні документи, наприклад про матеріально-технічну базу чи працівників, а тому і так не зміг би перемогти. Крім того, конкуренти склали однакові тексти довідок (окрім заголовку), які замовник вимагав у довільній формі. Наприклад, гарантійний лист чи довідку про огляд приміщень лікарні.

Перед цією закупівлею «Монтаж-Буд-Строй» два роки не брав участі в закупівлях, а до того – змагався лише за ремонт казарм військових частин у 2019 році. Довідка про аналогічний досвід компанії на ці торги завантажена не була.

Згідно з договором, переможець повинен виконати всі роботи до 30 листопада цього року. Договірною ціною передбачено, що прибуток «Ріел Енерго» складе 215 тис. грн, а витрати за зарплату – майже 2,5 млн грн.

Кошторисом передбачені демонтажні роботи з розбирання перегородок, бетонних бордюр басейна, вікон, покриття тощо, а потім подальше облаштування нових покриттів стін, стелі та підлоги, каналізації, водопостачання, опалення, пожежної системи, душових кімнат та інше.

Довідка

Компанія «Ріел Енерго» зареєстрована 2017 року в Перемишлянському районі на Львівщині. Офіційними власниками є зареєстрований у Рівненській області Андрій Дишкант та львів’янка Наталія Жук. Їй також належить частина будівельних ТОВ «Ріелбудстиль» та ТОВ «Проф-Буд Захід».

Біля Шевченківського гаю збудують 22-метровий спортивно-оздоровчий комплекс з апарт-готелем

Квартал Під Голоском: виконком додав поверхів для забудовників

  

dailylviv.com

До теми

20:12 16 січня 2022 р.

ОККО-Драйв, Леоні Ваерінг, Бадер Україна: у Львові оприлюднили, скільки заплатили податків ці та інші фірми

У 2021 році до бюджету області надійшло 13, 246 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Традиційно найбільшим платником є регіональна філія „Львівська залізниця”. Вона перерахувала бюджету 507 млн грн ПДФО (майже 3 % загальнообласної суми).

Рубрика: Економіка

19:42 16 січня 2022 р.

Стало відомо, скільки заробили медичні, освітні, культурні та інші заклади Львівщини

У 2021 році власні доходи бюджетних установ, закладів та організацій, які фінансуються з обласного бюджету, перевищили 356 млн грн, що на 50 млн грн або 16% більше надходжень 2020 року.

Рубрика: Економіка

15:40 16 січня 2022 р.

У Рудках вирішили віддати більше 30 га землі під фермерське господарство

21 січня відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди 6-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності за межами Рудківської ТГ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу